agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rozświetl swoje miejsce pracy dzięki nowemu dyskowi SSD SE770G od ADATA

Rozświetl swoje miejsce pracy dzięki nowemu dyskowi SSD SE770G od ADATA

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2020-11-09 09:56:23

Adata, producent modułów DRAM i produktów NAND Flash, wprowadza na rynek zewnętrzny dysk półprzewodnikowy SE770G z podświetleniem RGB. Poza nietuzinkowym wyglądem charakteryzuje go prędkość odczytu sięgająca 1000 MB/s i łączność USB3.2 Gen 2 i Type-C.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Olśniewający i genialny

W przeszłości zewnętrzne dyski znajdowały się w cieniu, podczas gdy inne urządzenia peryferyjne i sprzęty ozdobione RGB przyciągały uwagę użytkowników komputerów stacjonarnych. Model SE700G pokazuje, że w końcu nadszedł czas, aby dyski SSD zabłysły swoim światłem. SE770G wyróżnia się spośród konkurencyjnych urządzeń swoim wyglądem. Jego przedni panel wyposażony jest w podświetlenia RGB z motywem sześcianów, dzięki którym twoje miejsce pracy rozbłyśnie milionem kolorów.

Dzięki łączności USB 3.2 Gen 2, SE770G zapewnia prędkość odczytu / zapisu do 1000/800 MB/s, czyli do 12,5 razy szybciej niż tradycyjne zewnętrzne dyski twarde [1]. To znaczy, że może on przesłać plik wideo 4K o pojemności 10 GB w zaledwie 20 sekund. SE770G obsługuje również łączność USB typu C, co oznacza bezproblemowe podłączanie dzięki symetrycznej konstrukcji złącza, które działa za każdym razem, niezależnie od ułożenia. Gracze również docenią ten model dysku SSD - oprócz ogólnej produktywności oraz stylowego oświetlenia RGB, można go połączyć z konsolą, aby uzyskać większą pojemność i skrócić czas ładowania gry [2].

Pasuje do każdego

Dysk obsługuje najpopularniejsze systemy operacyjne tj. Android [3], macOS i Windows. Użytkownicy mogą cieszyć się swoimi filmami, zdjęciami, muzyką i wszystkim innymi plikami w dowolnym momencie i łatwo udostępniać je na wielu urządzeniach.

Dysk SE770G od ADATA będzie dostępny w Polsce w grudniu i zostanie objęty 3-letnią gwarancją.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe