agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rozwiązania D-Link dla nowoczesnych inteligentnych domów - 5G, AI  oraz WiFi 6

Rozwiązania D-Link dla nowoczesnych inteligentnych domów - 5G, AI oraz WiFi 6

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2021-06-29 09:00:13

Na tegorocznych targach Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie D-Link prezentuje najnowsze urządzenia zaprojektowane z myślą o wsparciu pracowników w erze postpandemicznej. Nowoczesne technologie zapewniają inteligentnym domom szybkie połączenia z Internetem w postpandemicznej rzeczywistości.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wybuch pandemii oraz konieczność pracy zdalnej zmusiło firmy do przyjęcia nowego stylu pracy, aby pracownicy nadal tworzyli zespoły. Praca zdalna sprawiła, że w domach intensywnie korzystano z aplikacji wymagających dużej przepustowości z użyciem technologii strumieniowania wideo oraz wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Obecnie użytkownicy sieci szerokopasmowych wymagają rozwiązań przystępnych cenowo, zapewniających szybkie połączenia i niezawodny dostęp, choć w wielu miejscach na świecie problemem są nadal zbyt wolne i niestabilnie działające połączenia z Internetem.

Ekosystem Smart Home D-Linka to połączenie technologii 5G, AI oraz Wi-Fi 6, dzięki którym można przekształcić domy w inteligentne, zautomatyzowane przedłużenie biur i zapewnić wydajne połączenia umożliwiające pracę oraz rozrywkę.

Najnowsze zewnętrzne urządzenie D-Linka - CPE 5G/LTE DWP-1010 umożliwia połączenia z gigabitową szybkością z maksymalną redundancją, dzięki czemu może z nich łatwo korzystać wielu użytkownikom i urządzeń. Zaprojektowane z myślą o udostępnieniu połączeń 5G w domach lub miejscach pracy DWP-1010, oprócz zapewnienia optymalnych połączeń, jest też łatwe w instalacji i wyposażone w wytrzymałą obudowę.

Najnowsza seria urządzeń D-Link AI, zapewnia bardzo szybkie połączenia na wszystkich urządzeniach w domu. Będą ją tworzyć routery, routery mesh oraz wzmacniacze sygnału z zaawansowaną technologią AI umożliwiającą diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z połączeniami oraz optymalizację wydajności.

Także najnowsze modele kamer mydlink D-Linka przeznaczone dla inteligentnych domów korzystają z technologii AI. Dzięki temu zapewniają precyzyjny monitoring, co przekłada się na skuteczną ochronę domów.

Użytkownicy domowi będą mogli też skorzystać z adaptera USB WiFi 6, umożliwiającego szybką aktualizację połączeń komputerów i notebooków do standardu WiFi 6, z szybszymi połączeniami i pojemnością oraz wysoką wydajnością nawet w środowiskach o dużym natężeniu ruchu bezprzewodowego.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe