agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rozwiązanie innovaphone Conferencing:  intuicyjne, wydajne i bezpieczne

Rozwiązanie innovaphone Conferencing: intuicyjne, wydajne i bezpieczne

SPRZĘT RTV / Digital signage / 2023-04-04 10:14:37

Konferencje niezależne od zewnętrznych serwerów i rozwiązań innych producentów: Tym właśnie różni się innovaphone Conferencing od rozwiązań wielu innych dostawców. Rozwiązanie niemieckiej firmy innovaphone z Sindelfingen jest bezpieczne i całkowicie zintegrowane z centralą IP innovaphone PBX. innovaphone Conferencing umożliwia prowadzenie konferencji audio i wideo w instalacji lokalnej lub w prywatnej chmurze, zapewnia maksymalną ochronę danych firmowych przed atakami z zewnątrz.

Wiele firm obawia się powierzenia swoich danych rozwiązaniom konferencyjnym, które muszą przechodzić przez serwery na całym świecie. W innovaphone realizujemy  zupełnie inną koncepcję: innovaphone Conferencing jest dostępny w bardzo wygodny sposób za pomocą zwykłego telefonu lub telefonu programowego. Nasze bramy VoIP jak i innovaphone PBX działają na naszym własnym - całkowicie samodzielnie opracowanym - systemie operacyjnym ze zintegrowaną koncepcją bezpieczeństwa. Oznacza to, że konferencje audio i wideo korzystają również z maksymalnej ochrony zapewnianej przez naszą platformę. „Nie ma zewnętrznego serwera, na którym działa aplikacja do wideokonferencji i przez który przechodzą dane”, wyjaśnia Dagmar Geer, CEO, innovaphone AG. Kolejna zaleta w zakresie bezpieczeństwa: "Dzięki niezwykle oszczędnej w zasoby implementacji, innovaphone Conferencing może być łatwo zainstalowany i obsługiwany lokalnie lub w prywatnej chmurze." Dla klientów, którzy obecnie korzystają z innovaphone PBX, innovaphone Conferencing jest dostępny bezpłatnie, aplikacja Conferencing App na platformie myApps wykorzystywana do administrowania i moderowania konferencji myApps, może być  opcjonalnie zarezerwowana lub zakupiona.

innovaphone Conferencing oferuje wiele różnych funkcji, np. profesjonalne zapowiedzi konferencyjne, które prowadzą użytkownika przez menu, rozpoznawanie głosu w celu identyfikacji osoby zabierającej głos czy chroniony hasłem dostęp do konferencji. Intuicyjne i proste zarządzanie zaproszeniami pozwala współpracownikom i członkom zespołu łatwo zorganizować wirtualne spotkanie w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu (tablet, PC lub smartfon). Oczywiście podczas wideokonferencji możliwa jest również komunikacja za pomocą czatu, współdzielenie ekranu lub wspólna praca nad dokumentem. Jeśli inni uczestnicy muszą dołączyć do rozmowy, możliwe jest spontaniczne przekształcenie rozmowy telefonicznej lub konferencji trójstronnej w wirtualne spotkanie. Innowacyjna koncepcja hybrydowego pokoju konferencyjnego umożliwia jednoczesne zarządzanie pokojami "prawdziwymi" i wirtualnymi ze wskaźnikiem liczby uczestników obecnych w pokoju. Uczestnicy zewnętrzni mogą połączyć się z konferencją innovaphone myApps przez przeglądarkę internetową bez konieczności lokalnego instalowania dodatkowego oprogramowania - bez dodatkowych kosztów i ze wszystkimi funkcjami. W ten sposób wirtualne konferencje możliwe są nie tylko wewnątrz firmy, ale także bez problemu między firmami.

Na stronie innovaphone myApps Meeting możliwe jest darmowe przetestowanie innovaphone Conferencing, bez konieczności wypełniania formularzy rejestracyjnych. Wystarczy kilka kliknięć i użytkownicy mogą spotkać się w czterech wirtualnych pokojach konferencyjnych i przetestować wiele funkcji.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe