agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Russell Hobbs - trzy nowe serie śniadaniowe Colours

Russell Hobbs - trzy nowe serie śniadaniowe Colours

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy przelewowe / 2013-02-21 13:24:00

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Warto urządzić ją w zgodzie z własnymi upodobaniami, wybierając kolory, które lubimy. Kolorowe urządzenia urozmaicą wystrój kuchni i wprowadzą do wnętrza nacechowany emocjami klimat. Tradycyjny design połączony ze współczesnym stylem urzeka i sprawia, że śniadanie staje się miłym codziennym zwyczajem. Wygląd urządzeń sprawia, że są miłe dla oka, pozostawione na blatach kuchennych będą dodatkową ozdobą pomieszczenia. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET
  • Colours Flame Red - dynamiczna, wyrazista czerwień przykuwa uwagę i nadaje wnętrzu charakter. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których panuje duży ruch. Pobudza i dodaje energii.
  • Colours Purple Passion - świeża, wyrafinowana purpura jest doskonałym dopełnieniem kuchni urządzonej w białym lub srebrnym kolorze. Wpływa pozytywnie na emocje i sprzyja kreatywnym pomysłom.
  • Colours Storm Grey - neutralna i elegancka szarość znakomicie komponuje się prawie ze wszystkimi kolorami. Może być alternatywą lub urozmaiceniem dla stali nierdzewnej. Symbolizuje wyciszenie i równowagę.

Każda seria składa się z czajnika, tostera i ekspresu przelewowego. Urządzenia są dostępne w sprzedaży w zestawie lub osobno.

Czajniki Colours są wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej w trzech wersjach kolorystycznych. Klasyczna forma urządzenia oraz nasycona i wyrazista barwa tworzą intrygujące i niezwykle efektowne połączenie. Każdy czajnik posiada pokrywę otwierającą się pod naciskiem, wyjmowany filtr wodny oraz wskaźniki pracy urządzenia i poziomu wody. Jednorazowo można w nim zagotować 1,7 L wody. Obrotowa podstawa 360° będzie wygodna zarówno dla praworęcznych jak i leworęcznych użytkowników.

  • Sugerowana cena detaliczna - 199 złotych

Tostery Colours to nowoczesność zamknięta w klasycznej formie. Zaokrąglone kształty wyraźnie nawiązują do klimatu lat 60. Podobnie jak obudowa urządzeń wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej w kolorze czerwonym, purpurowym lub szarym. Tostery automatycznie wyśrodkowują pieczywo i są przystosowane do opiekania kromek różnej grubości. Funkcje rozmrażania oraz regulacja stopnia przyrumienienia ułatwią przygotowanie idealnie przypieczonych tostów.

  • Sugerowana cena detaliczna - 189 złotych

Ekspresy przelewowe Colours w modnych kolorach urozmaicą wystrój każdej kuchni. Intuicyjna obsługa i zwiększona moc pozwalają na szybkie uruchomienie urządzenia. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, by włączyć ekspres i po kilku minutach można delektować się smakiem aromatycznej kawy. Każdy ekspres posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,8 L. Jednorazowo można przygotować w nich aż 12 kubków kawy. Płytka utrzymująca ciepło gwarantuje, że kawa nigdy nie wystygnie. A funkcja anti-drip, która zapobiega kapaniu i wyjmowany filtr ułatwiają utrzymanie urządzeń w czystości.

  • Sugerowana cena detaliczna - 259 złotych

źródło: russellhobbs/agdrtv24.pl

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe