agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ruszają wiosenne promocje na smartfony marki HONOR!
honor-magic-6pro

Ruszają wiosenne promocje na smartfony marki HONOR!

GSM / Smartfony / 2024-05-08 11:05:11

Globalna marka technologiczna HONOR właśnie wprowadziła w Polsce nowe promocje związane z czterema smartfonami: HONOR Magic6 Pro, HONOR Magic V2, HONOR Magic6 Lite oraz HONOR 90. Od dzisiaj zarówno nowe, jak i wprowadzone wcześniej urządzenia dostępne są w wyjątkowej, wiosennej okazji. Oferta potrwa do 30 maja lub do wyczerpania zapasów.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W ramach promocji najnowszy, flagowy HONOR Magic6 Pro dostępny jest w zestawie z tabletem HONOR Pad X9 oraz ładowarką 100W. Najsmuklejszy składany smartfon na świecie – HONOR Magic V2 jest obecnie sprzedawany w pakiecie z tabletem HONOR Pad 9. Do wiosennej promocji zalicza się również HONOR Magic6 Lite, którego można kupić w niższej cenie 1599 zł. Ostatnim smartfonem, którego obejmuje promocja jest zeszłoroczny HONOR 90, za którego zapłacimy 2199 zł w zestawie z ładowarką.

Pierwszy smartfon z 5 złotymi wyróżnieniami DXOMARK 2024 

HONOR Magic6 Pro w popularnym rankingu DXOMARK zyskał złote wyróżnienie w kategorii aparat, zdobywając najwyższy wynik 158 punktów. Urządzenie zostało docenione również za swoją krzemowo-węglową baterię 5600 mAh, która zapewnia długi czas pracy, bez potrzeby ładowania. W HONOR Magic6 Pro zastosowano również 6,80-calowy wyświetlacz OLED, który obsługuje 10,7 miliarda kolorów. Ranking DXOMARK wyróżnił też smartfona za przedni aparat 50 MP (f/2.0) oraz system głośników.

Najsmuklejszy, składany smartfon

Promocję obejmuję również HONOR Magic V2, czyli składany smartfon, który waży zaledwie 231 g i ma zaledwie 9,9 mm grubości po złożeniu. Urządzenie jest zasilane przez baterię 5000 mAh, która została wykonana w nowej, krzemowo-węglowej technologii, dzięki czemu zapewnia długi czas pracy przy zachowaniu wyjątkowej smukłości. W smartfonie zastosowano funkcję Dual Tasking Efficiency, za pomocą którego najnowszy HONOR Magic V2 pozwala rozdzielić ekran na dwie osobne części. Przy jego pomocy możemy korzystać z kilku różnych aplikacji w tym samym czasie.

Smartfon do zadań specjalnych

HONOR Magic6 Lite to smartfon, który wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. Ekran urządzenia został stworzony z nowych materiałów, które w większym stopniu absorbują wstrząsy a technologia HONOR Ultra-Bounce Anti-drop, umożliwia przetrwanie upadku z wysokości 1,5 metra pod dowolnym kątem. Długi czas pracy zapewnia pojemna bateria 5300 mAh, która została nagrodzona złotym wyróżnieniem przez serwis DXOMARK.

Ostatni ze smartfonów objęty promocją to zaprezentowany w zeszłym roku HONOR 90, który wyróżnia się swoim designem zainspirowanym luksusową biżuterią. Urządzenie zostało wyposażone w główny aparat 200 MP, który zapewnia wysokiej jakości zdjęcia. O komfort użytkowania zadba ekran AMOLED 1,5K z wieloma funkcjami ochrony oczu, takimi jak system ściemniania ekranu PWM o wysokiej częstotliwości 3840 Hz czy Circadian Night Display, który redukuje niebieskie światło i pomaga w zasypianiu.

Specjalna oferta na smartfony HONOR Magic6 Pro, HONOR Magic6 Lite, HONOR Magic V2 i HONOR 90 potrwa do 30 maja lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz X-Kom.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe