agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji, na co dzień i od święta

Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji, na co dzień i od święta

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2022-12-16 16:10:10

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to doskonały pretekst do tego, aby dać się ponieść fantazji i zaszaleć z garderobą. Stawiamy na delikatne kaszmirowe płaszcze i swetry, eleganckie garnitury, efektowne – choć łatwo gniotące się - satynowe sukienki i marynarki, a także bluzki i sukienki z misternymi zdobieniami. Jak sprawić, aby po wyjęciu z szafy prezentowały się doskonale? W tym pomoże Samsung AirDresser, czyli wyjątkowa szafa odświeżająca ubrania za pomocą pary.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Te najbardziej wyjątkowe kreacje w naszej szafie przeznaczone są na równie wyjątkowe okazje. Po pierwsze dlatego, że nie chcemy ich zniszczyć częstym noszeniem i praniem Po drugie dlatego, że ich pielęgnacja wymaga od nas nieco więcej zachodu. Zwykle nie mamy czasu na wizyty w pralni. Jednocześnie obawiamy się prać ubrania wykonane z delikatnych tkanin. Wyzwanie stanowią ozdoby z cekinów i koralików, koronkowe zdobienia czy delikatne hafty.  Z pomocą przychodzi szafa parowa Samsung AirDresser.

Wyższy poziom dbałości o ubrania

Nawet pranie ręczne, jeśli zbyt częste, może doprowadzić do utraty koloru czy struktury tkaniny i niszczyć zdobienia. Na szczęście, dzięki szafie parowej Samsung AirDresser, możemy bezpiecznie i delikatnie odświeżać ubrania przed i po założeniu. W jaki sposób? Po odwieszeniu ubrania do szafy i wybraniu odpowiedniego programu silny podmuch powietrza JetAir dokładnie i bezpiecznie oczyści je z drobnych pyłków i kurzu. Urządzenie wygładzi powstałe zagniecenia i wysuszy ubrania po deszczu lub śniegu. AirDresser daje też możliwość dezynfekcji, aby pozbyć się wirusów, bakterii, alergenów oraz innych zarazków*. Lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy. Szafa parowa Samsung stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie perfekcyjny wygląd oraz wygodę.

Domowy asystent do spraw ubioru

Szafa parowa Samsung AirDresser wyposażona została aż w 20 programów dedykowanych różnym grupom odzieży. Zadba o okrycia wierzchnie, marynarki i żakiety (cykl Suits) a także delikatne tkaniny, których nie chcemy prać w pralce.  W sytuacji, gdy nie wiemy jaki program wybrać z pomocą przychodzi tryb Moja szafa dostępny w aplikacji SmartThings**. Możemy umieścić w nim informacje o odzieży, aby otrzymać zalecenia dotyczące jej właściwej pielęgnacji. Dla jeszcze większej wygody, AirDresser możemy obsługiwać zdalnie. Za pomocą aplikacji uruchomimy urządzenie i sprawdzimy, czy nasze ubranie jest już gotowe do wyjęcia. AirDresser zadba również o powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Dzięki programowi RoomCare pochłonie wilgoć z powietrza, a tym samym także ubrania, które znajdują się w garderobie, zachowają świeżość na dłużej.

Co więcej, we wnętrzu szafy znajduje się szereg akcesoriów i rozwiązań ułatwiających odświeżanie ubrań. Wieszak AirHanger pozwala parze wniknąć w materiał ubrań od wewnątrz i od zewnątrz. Specjalna półka idealnie sprawdzi się dla akcesoriów, takich jak czapki czy rękawiczki. Co więcej, jeśli naniesiemy kilka kropel ulubionych perfum na chusteczkę i umieścimy ją w filtrze FreshFinish, przenikną one nasze ubrania i będą towarzyszyły podczas noszenia.

Więcej informacji o Samsung AirDresser znajdziesz na stronie:

https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/

 

* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

** Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyzsza) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account.

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe