agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Samsung Electronics zaprasza na wydarzenie  Bespoke Home 2022, podczas którego zaprezentuje rozszerzanie możliwości domowej przestrzeni

Samsung Electronics zaprasza na wydarzenie Bespoke Home 2022, podczas którego zaprezentuje rozszerzanie możliwości domowej przestrzeni

DUŻE AGD / Piekarniki / 2022-06-02 15:24:05

Samsung dąży do tego, aby dzięki ofercie personalizowanych urządzeń Bespoke przesuwać granice tego, co możliwe.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Samsung Electronics Co. Ltd. powraca z drugą odsłoną Bespoke Home 2022, czyli globalną prezentacją najnowszych i najbardziej innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego. Tegoroczne wydarzenie skupiać się będzie wokół trzech kluczowych tematów związanych z ekspansją: przestrzeni, doświadczania i czasu. Samsung pokaże jak produkty z rodziny Bespoke podbijają globalny rynek nie ograniczając się jedynie do kuchni, a także jak nasze doświadczenia podczas korzystania z domowej przestrzeni ewoluują dzięki wygodzie i elastyczności urządzeń, których czas pracy został wydłużony z korzyścią dla użytkowników.

– Podczas Bespoke Home 2021 zaprezentowaliśmy urządzenia gospodarstwa domowego, które oferowały użytkownikom personalizację poprzez możliwość wyboru modułów oraz ich funkcjonalności, a także korzyści związane z łącznością – powiedział Kanghyup Lee, Szef Zespołu Sprzedaży i Marketingu w Dziale Urządzeń Cyfrowych spółki Samsung Electronics. – Cieszymy się, że w tym roku możemy pokazać, jak rodzina personalizowanych produktów Bespoke powiększa się oferując konsumentom nowe doświadczenia w kuchni i poza nią, jeszcze większy  komfort i wygodę oraz wspiera nasze wysiłki na rzecz ekologii.”

Ekspansja przestrzeni

Urządzenia z rodziny Bespoke z domowego zacisza „wyszły w świat”. Wkrótce dostępne będą w ponad 50-ciu krajach. Co więcej, Samsung rozszerza swoją ofertę personalizowanych produktów Bespoke dla domu o nowe kategorie urządzeń wyposażonych w udoskonalone funkcje oraz w nowych wersjach kolorystycznych.

Ewoluujące wzornictwo ma zainspirować konsumentów do tego, aby kreowali spersonalizowane domy, które naprawdę odzwierciedlą ich indywidualne gusta i estetykę – bez względu na kraj zamieszkania. Dzięki etosowi ekspansji przestrzeni, koncepcja Bespoke wprowadza tę wizję w życie.

Ekspansja doświadczenia

Doświadczenia związane z łącznością domowych urządzeń  nie są już czymś nowym – są raczej częścią naszych codziennych interakcji. Jednak Bespoke dodatkowo upraszcza życie domowników łącząc aż sześć usług inteligentnego domu: gotowanie, zarządzanie zużyciem energii, dbałość o odzież, opiekę nad zwierzętami, poprawę jakości powietrza i opiekę nad domem. Oprócz tego zaktualizowana usługa Family Hub w połączeniu z ulepszoną sztuczną inteligencją wprowadza zautomatyzowaną wygodę w życie użytkowników.

Ekspansja czasu

Zwiększone możliwości w zakresie zarządzania domową przestrzenią oraz doświadczania jej na nowo to jeszcze nie wszystko. Samsung tworzy zrównoważone rozwiązania dla produktów w całym ich cyklu życia – od projektu aż po utylizację.

Odwiedź stoisko Samsung na targach EuroCucina w Fiera Milano Rho w Mediolanie, by dowiedzieć się więcej o nowościach prezentowanych na tegorocznym Bespoke Home. Weź udział w wydarzeniu Bespoke Home Media Day 2022 zaplanowanym na 7 czerwca na godzinę 16:00. Wydarzenie transmitowane będzie na globalnym kanale YouTube firmy Samsung oraz na stronach Samsung Newsroom i Samsung.com.

Więcej informacji można znaleźć się na stronach Samsung.com i Samsung Newsroom.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe