agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Samsung - nowa linia stacji dokujących

Samsung - nowa linia stacji dokujących

SPRZĘT RTV / Stacje dokujące / 2012-01-09 11:09:00

Stacja dokująca DA-E750 firmy Samsung ze wzmacniaczem z lampami próżniowymi - to pierwsze na świecie urządzenie dokujące wykorzystujące opracowaną przez firmę Samsung autorską technologię hybrydowego wzmacniacza wyposażonego w lampy próżniowe. Stacja obsługuje wiele modeli telefonów Galaxy S i urządzeń Apple za pośrednictwem złącza dokującego lub komunikacji bezprzewodowej.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,5150,prawa]]] Stacja dokująca DA-E670 firmy Samsung do telefonów Galaxy S i urządzeń firmy Apple - to zaawansowany system łączący funkcjonalność z harmonijnym wzornictwem i kryształowo czystym dźwiękiem. Urządzenie współpracuje zarówno z produktami firmy Samsung, jak i firmy Apple. Stacja dokująca DA-E750 to pierwsze urządzenie tego typu wyprodukowane przez firmę Samsung. Stacja wykorzystuje wyjątkową technologię hybrydowego wzmacniacza wyposażonego w lampy próżniowe, co daje czystość dźwięku cyfrowego wzmacniacza połączoną z bogatym i ciepłym dźwiękiem lamp próżniowych. Dostępne wcześniej wyłącznie w produktach audio z najwyższej półki wzmacniacze z lampami próżniowymi są chwalone przez audiofilów za bardziej naturalny dźwięk. Z kolei wzmacniacze cyfrowe dają czysty dźwięk, są bardziej energooszczędne i zajmują mniej miejsca. Łącząc najlepsze funkcje obu typów wzmacniaczy, firma Samsung dokonała technologicznego przełomu, tym samym podnosząc poprzeczkę jakości dźwięku w ogólnodostępnych produktach audio. Lampy próżniowe są wykorzystywane w przedwzmacniaczu, podczas gdy wzmacniacz mocy wykorzystuje technologię cyfrową, dzięki czemu stacja dokująca zachowuje swoją szczupłą sylwetkę.

DA-E750 to pierwsze w branży urządzenie pozwalające na dokowanie zarówno smartfonów Galaxy S, jak i urządzeń Apple, takich jak iPody, iPhone’y, a nawet iPady, dzięki unikalnej konstrukcji podwójnego dokowania. Urządzenie wyposażone jest w 2.1-kanałowe głośniki, wbudowany 100-watowy subwoofer, wejście analogowe (kompozytowe) oraz wejście USB, pozwalające na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pamięci przenośnej, odtwarzacza muzyki lub przenośnego dysku twardego. Stacja obsługuje formaty MP3, WMA i WAV.

Dodatkowo stacja DA-E750 umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych za pośrednictwem funkcji AllShare® dla urządzeń Samsung Galaxy oraz Airplay dla urządzeń Apple, a także za pośrednictwem komunikacji Bluetooth.

Wygoda i prostota

Stacja dokująca Samsung DA-E670 do smartfonów Galaxy S oraz urządzeń Apple to proste w użyciu urządzenie oferujące wysoką jakość dźwięku. Model ten dostarcza potężny dźwięk z wbudowanych głośników o łącznej mocy 40 watów oraz zintegrowanego subwoofera. Wyposażona jest też w wejście dla urządzeń dodatkowych oraz w prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania. Urządzenie obsługuje zarówno AllShare dla urządzeń Samsung, jak i Airplay dla urządzeń Apple.

  • Stacja dokująca DA-E750 będzie dostępna w Polsce w maju 2012 roku.

 

informacja prasowa: Samsung

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe