agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Samsung rozszerza usługę e-booków - Readers Hub 2.0

Samsung rozszerza usługę e-booków - Readers Hub 2.0

GSM / Aplikacje / 2013-02-13 15:44:24

Readers Hub 2.0 oferuje użytkownikom smartfonów i tabletów Samsung tysiące bestsellerów i e-booków z całego świata, w tym ilustrowane książki kucharskie i interaktywne lektury dla dzieci. Wyszukiwanie i nawigacja po obszernym katalogu Readers Hub 2.0 jest teraz szybsze i bardziej intuicyjne. Ulepszona usługa rekomendowania treści ułatwia znalezienie interesujących tytułów. Kiedy dokona się wyboru i otworzy książkę, intuicyjny interfejs pozwoli dostosować jej wygląd: zmienić rozmiar tekstu, kolor tła lub jasność ekranu, aby uzyskać optymalny obraz, bez względu na to, kiedy i gdzie użytkownik chce oddać się lekturze.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dotknięcie ekranu powoduje wyświetlenie menu, które pozwala wyróżnić kluczowe katalogi i dodać adnotacje. Notatki są przechowywane oddzielnie do szybkiego wglądu i mogą być łatwo udostępniane. Readers Hub 2.0 umożliwia też publikowanie fragmentów książek w sieciach społecznościowych. Projektując Readers Hub 2.0, chcieliśmy stworzyć definitywny, wielofunkcyjny czytnik książek dla urządzeń mobilnych - powiedział Won-Pyo Hong, prezes i dyrektor Media Solution Center w Samsung Electronics. - Ludzie na całym świecie uwielbiają czytać, ale w dzisiejszych czasach uzupełnianie kolekcji książek bywa problematyczne. Readers Hub 2.0 pozwala pobierać i czytać e-booki w dowolnym miejscu i o każdej porze. Readers Hub 2.0 oferuje szeroką bibliotekę treści z całego świata. Na wszystkich rynkach Unii Europejskiej Samsung rozszerzył partnerstwa z globalnymi i lokalnymi wydawcami, aby zapewnić dostęp do tytułów krajowych i międzynarodowych autorów. Po zarejestrowaniu informacji o karcie kredytowej nabywanie i pobieranie e-booków sprowadza się do dwóch kliknięć, a pojedyncze hasło i identyfikator zapewniają dostęp do książek na wielu urządzeniach Samsung.

Readers Hub 2.0 jest zgodny z następującymi formatami: ePub2, PDF, HTML 5 i ePub 3. Samsung przygotował też portal dla wydawców, który pozwala im śledzić, publikować i organizować ofertę. Readers Hub 2.0 został wstępnie zainstalowany w smartfonie Samsung GALAXY Note II. Użytkownicy GALAXY S III, GALAXY Note 10.1 i GALAXY CAMERA mogą pobrać go ze sklepu Samsung Apps.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe