agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Samsung z nowościami w kategorii lodówek Side-by-Side

Samsung z nowościami w kategorii lodówek Side-by-Side

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2022-06-03 09:57:39

Lider sprzedaży lodówek w Polsce*, firma Samsung, wzbogaca swoje portfolio o 8 premierowych modeli Side-by-Side. Urządzenia zostały wyposażone w zupełnie nowe technologie, które zwiększają komfort ich użytkowania oraz zapewniają dłuższą świeżość przechowywanej żywności.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Przełomowe technologie by Samsung

Nowe modele lodówek Samsung Side-by-Side to połączenie pionierskich technologii i eleganckiego designu, na który składają się m.in. płaskie drzwi dostępne w 2 eleganckich kolorach oraz wewnętrzny wyświetlacz. Zastosowane w nich rozwiązania stanowią przełom na rynku lodówek. Jednym z nich jest strefa napojów Beverage Center™ . Pozwala ona cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do orzeźwiająco schłodzonej wody (także smakowej), dzięki pozbawionemu toksycznego BPA** automatycznie dopełnianemu pojemnikowi z przefiltrowaną wodą. To ekologiczne rozwiązanie ogranicza również zużycie plastiku. Obecność filtra do wody Samsung HAFEX pozwala na rezygnację z wody butelkowanej, dzięki czemu nie tylko oszczędzamy pieniądze i żyjemy bardziej ekologicznie, ale także mamy stały dostęp do wody o najlepszej jakości i naturalnym smaku. Specjalna strefa w drzwiach lodówki, Food Showcase, umożliwia otwarcie tylko zewnętrznych drzwi urządzenia, dzięki czemu zyskujemy łatwy dostęp do najpotrzebniejszych produktów oraz do dozownika z wodą. Tutaj również należy podkreślić aspekt ekologiczny – w tej strefie możemy przechowywać napoczęte produkty lub te, o krótkim terminie ważności tak, by się nie zmarnowały. Wyłącznie w lodówkach Samsung znajdziemy również wewnętrzną kostkarkę z podwójnym rodzajem lodu. Dual Auto Ice Maker wytwarza zarówno lód w kostkach, jak i w mniejszych Ice Bites™, które znacznie szybciej schładzają napoje. Co więcej, kostkarka jest w stanie wygenerować aż 2,3 kg lodu dziennie, a przechowywać nawet do 3,8 kg.

Efektywne i wygodne przechowywanie produktów

W premierowych lodówkach znajdziemy też, dobrze znane nam już z poprzednich modeli, innowacyjne rozwiązania dotyczące przechowywania żywności, takie jak: strefa Cool Select+ (5 w 1, pozwalająca przekształcić np. zamrażarkę w chłodziarkę), system TWIN Cooling Plus™ (dwa niezależne obiegi chłodzenia) czy No Frost (automatyczne rozmrażanie i dłuższa świeżość produktów spożywczych). Technologia Metal Cooling gwarantuje lepszą izolację lodówki i ogranicza wahania temperatury w jej wnętrzu, nawet po otwarciu drzwi. Urządzenia wyposażone zostały także w funkcję szybkiego zamrażania oraz szybkiego chłodzenia. Dostępny jest również tryb Wakacje, podczas którego praca lodówki jest oszczędna. Cichą pracę urządzenia (36 dB) oraz oszczędność energii zapewnia kompresor Digital Inverter.

Dzięki technologii izolacji o wysokiej wydajności SpaceMax™ w nowych lodówkach Samsung Side-by-Side powierzchnia przechowywania wynosi teraz nawet do 645 l***, zapewniając dużo miejsca w szufladach i na półkach. Podwójne drzwi umożliwiają jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni wewnętrznej lodówki.

 

Więcej o nowej linii lodówek Side-by-side Samsung znajdziesz na stronie:

 

*Na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie styczeń 2007 – styczeń 2022 oraz raportu z 27.11.2020 r. z badania przeprowadzonego przez firmę Kantar Polska na zlecenie firmy Samsung.

**Bisfenol A (BPA) znaleźć można w plastikach z poliwęglanu i żywicach epoksydowych, z których często wytwarza się pojemniki na żywność i napoje. Uznaje się, że może on w sposób negatywny oddziaływać na zdrowie.

***W modelach posiadających Beverage Center; w modelach bez tej strefy pojemność wynosi 627 l.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe