agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
SanDisk microSDXC 128 GB

SanDisk microSDXC 128 GB

AKCESORIA FOTO / Karty pamięci / 2014-02-24 16:00:00

SanDisk poinformowało o wprowadzeniu nowej karty pamięci 128 GB2 SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I, będącej najpojemniejszą na świecie kartą pamięci microSD. Nowa karta SanDisk Ultra microSDXC, choć mniejsza od paznokcia, umożliwia zapis tysięcy piosenek i zdjęć oraz wielu godzin filmów na jednej wyjmowanej karcie pamięci. W rezultacie posiadacze smartfonów i tabletów mogą z nich korzystać bez obaw o ograniczenia pojemności.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa karta SanDisk Ultra microSDXC jest przeznaczona do smartfonów i tabletów z systemem Android™. Odznacza się najwyższą pojemnością wśród wszystkich nośników wymiennych. Jest dwukrotnie szybsza od zwykłych kart pamięci microSD3, dzięki czemu zapewnia najwyższą wydajność przy rejestracji filmów Full HD i doskonale nadaje się do zapisywania obrazu o wysokiej jakości.

  • Ulepszona aplikacja SanDisk Memory Zone App: efektywniejsze porządkowanie, optymalizowanie i archiwizowanie danych ze smartfonów z systemem Android

Nowa wersja aplikacji SanDisk® Memory Zone (dostępnej w serwisie Google Play™ w wersji beta) pozwala użytkownikom w prosty sposób przeglądać pliki z pamięci telefonu oraz archiwizować je w jednym łatwo dostępnym miejscu. Składnikiem tej aplikacji jest nowa funkcja OptiMem™, która umożliwia przesyłanie starszych zdjęć i filmów z pamięci urządzenia z systemem Android na kartę microSD4. Aplikacja OptiMem systematycznie sprawdza ilość wolnej pamięci w urządzeniach mobilnych i informuje użytkownika, gdy spadnie ona poniżej określonego poziomu.

  • Przełom technologiczny

Nowa, 128-gigabajtowa karta microSDXC SanDisk Ultra jest 1000 razy pojemniejsza od pierwszej karty pamięci microSD o pojemności 128 MB, wprowadzonej w 2004 roku. Oznacza to, że jakościowy wzrost pojemności dokonał się w niespełna dekadę. Aby uzyskać 128 GB na wymiennej karcie microSD, firma SanDisk opracowała własną metodę nakładania 16 warstw pamięci o grubości kilkakrotnie mniejszej od włosa.

  • Dostępność

Karty pamięci SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC są już dostępne na całym świecie w wersjach o pojemności od 8 GB do 128 GB. W Stanach Zjednoczonych karty te są dostępne wyłącznie na BestBuy.com i Amazon.com.

źródło: sandisk/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe