agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Seria ekranów FC LED od Sharp/NEC z technologią Chip on Board  - do zastosowań Indoor Digital Signage, w transporcie, przestrzeniach publicznych i korporacjach

Seria ekranów FC LED od Sharp/NEC z technologią Chip on Board - do zastosowań Indoor Digital Signage, w transporcie, przestrzeniach publicznych i korporacjach

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2023-04-11 14:57:46

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek nową serię ekranów LED NEC FC z technologią Chip on Board (COB), która charakteryzuje się wysokim kontrastem, doskonałą wytrzymałością i znakomitą wydajnością energetyczną. Nowa seria FC korzysta ze sprawdzonych kabinetów wykorzystywanych w obecnej serii FA i FE, które ułatwiają konfigurację oraz serwisowanie dzięki dostępowi do wszystkich podzespołów wyłącznie od frontu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Głęboka czerń i wysoki kontrast do 20.000:1 sprawiają, że wyświetlane treści są niezwykle żywe i atrakcyjne wizualnie. Seria FC zapewnia ponadprzeciętną jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Technologia COB (Chip on Board) firmy Sharp/NEC jest wysoce energooszczędna, generując jaśniejszy obraz przy mniejszym poborze energii oraz zużywając około 40% mniej energii w porównaniu ze standardową technologią SMD LED.  

Seria FC jest wysoce odporna na czynniki zewnętrzne i zapewnia doskonałą trwałość, dzięki czemu nadaje się do stosowania w zamkniętych przestrzeniach publicznych, takich jak terminale transportowe, muzea i obiekty sportowe oraz rekreacyjne, a także w zastosowaniach korporacyjnych. Gładka, pyłoszczelna powierzchnia modułu może być czyszczona za pomocą ściereczki, tak jak w monitorze LCD i jest również wodoodporna.

"Dzięki wyjątkowo wysokiemu kontrastowi i doskonałej jakości obrazu, seria FC idealnie nadaje się do zastosowań Indoor Digital Signage, w transporcie, miejscach publicznych czy korporacjach." - powiedział Nils Detje, Product Manager dvLED Solutions w Sharp NEC Display Solutions Europe. "Kabinety serii FC w formacie 16:9 umożliwiają skalowalne konfiguracje w celu tworzenia niestandardowych kształtów i rozmiarów, aby dopasować się do zróżnicowanych zastosowań i dostępnej przestrzeni. Sprawdzona konstrukcja kabinetu pozwala na łatwą instalację na ścianie lub wolnostojąco, co umożliwia integrację nawet w trudno dostępnych przestrzeniach, gdyż cały serwis i konfiguracja odbywa się od frontu."

Moduły LED dostępne są w trzech wielkościach pikseli (0,95 mm, 1,2 mm i 1,5 mm), co pozwala uzyskać optymalną rozdzielczość dla instalacji o różnych odległościach wyświetlania.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe