agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Seria urządzeń Cook Home marki Russell Hobbs

Seria urządzeń Cook Home marki Russell Hobbs

MAŁE AGD / Parowary i Kombiwary / 2013-04-17 13:23:00

Dzięki nowym urządzeniom od marki Russell Hobbs przygotowywanie zdrowych, pysznych domowych posiłków będzie proste i wygodne. Chrupiące warzywa, soczyste i miękkie mięso, odpowiednio ugotowany ryż (sypki i nie za miękki) to tylko niektóre potrawy, które stworzymy z pomocą wolnowaru i ryżowaru Cook@Home. Pozostałe możliwości tych innowacyjnych urządzeń czekają na odkrycie, granicą jest tylko wyobraźnia.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Najnowsza kolekcja Cook@Home jest stylowa, innowacyjna i niezwykle funkcjonalna, a do tego dostarcza wiele radości ze wspólnego gotowania.

[[[zdjecie,10406,prawa]]] Wolnowar Cook@Home jest stworzony do przygotowywania zup, sosów, jednogarnkowych dań mięsnych i wegetariańskich - np. tradycyjnie polskiego bigosu lub hiszpańskiego chili con carne czy jednej z wersji indyjskiego dal z soczewicą, dynią i szpinakiem. Ponieważ, jak wiadomo, sposób przyrządzania ma niebagatelny wpływ na jakość i smak całej potrawy, wolnowar został wyposażony w funkcję regulacji temperatury (3 stopnie regulacji), umożliwiającą wybór optymalnego sposobu obróbki cieplnej - od smażenia w bardzo wysokiej temperaturze, poprzez duszenie i zapiekanie w średniej temperaturze. Przygotujemy w nim do 5 porcji dowolnego dania, które wymaga gotowania, duszenia, smażenia lub zapiekania. Wolnowar o pojemności 3,5 litra i mocy 200W składa się z 3 części - obudowy ze stali nierdzewnej oraz poręcznego, wyjmowanego ceramicznego naczynia, w którym można serwować przygotowane potrawy oraz szklanej pokrywy dającej możliwość kontrolowania stanu gotowania. Eleganckie, czarne naczynie prezentuje się niezwykle gustownie i będzie dodatkową ozdobą stołu. Łatwo utrzymać je w czystości, bez obaw można je myć w zmywarce. Wskaźnik pracy urządzenia sygnalizuje, kiedy wolnowar jest włączony, a stopy antypoślizgowe zapobiegają przemieszczaniu się wolnowaru nawet podczas mieszania potraw.

  • Sugerowana cena detaliczna - 199 złotych

[[[zdjecie,10405,prawa]]] Ryżowar Cook@Home doskonale ugotuje każdy rodzaj ryżu od delikatnego ryżu jaśminowego aż po ryż brązowy, który wymaga najdłuższego gotowania. Oprócz misy na ryż, posiada także tacę do gotowania na parze - idealną do przygotowywania ryb i warzyw. Ryżowar o mocy 700W ma pojemność 1,8 litra (10 kubków), dzięki czemu można w nim przygotować aż do 10 porcji ryżu za jednym razem. Szklana pokrywa pozwala kontrolować stan gotowania. Obudowa ze stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie wygląda elegancko w każdej przestrzeni i pasuje zarówno do kuchni nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Wyjmowana misa umożliwia efektowne podanie ryżu zaraz po ugotowaniu. Dodatkowo funkcja podtrzymywania ciepła chroni potrawę przed wystygnięciem. Urządzenie jest dostępne w zestawie z miarką i szpatułką do nakładania ryżu.

  • Sugerowana cena detaliczna - 179 złotych

źródło: rh/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe