agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sharp rozszerza ofertę terminali kasowych POS o nowe modele z ekranami dotykowymi LCD

Sharp rozszerza ofertę terminali kasowych POS o nowe modele z ekranami dotykowymi LCD

SPRZĘT RTV / Inne / 2019-07-08 08:30:38

Sharp wprowadza do swojej oferty terminali kasowych POS trzy nowe modele z ekranami dotykowymi LCD. Najnowsze produkty serii RZ-E3xxx posiadają szereg spersonalizowanych funkcji i obsługują niezawodną, precyzyjną technologię dotykową. Nowe modele docelowo zastąpią dotychczasową ofertę POS-ów Sharp (RZ-E601 i RZ-E701). W ofercie nadal pozostanie POS 10,1” (RZ-E402).

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Najnowsze terminale łączą wszechstronną konstrukcję sprzętową z konkurencyjnymi cenami. Są dostępne w trzech wersjach z różnymi rozmiarami ekranów LCD (13,3, 15 oraz 15,6 cali), podświetleniem LED i ruchomymi wyświetlaczami, które można pochylić o 20-90 stopni. Dzięki temu, oraz możliwości wyboru spośród trzech wydajnych procesorów (J9000/i3/i5) klient może dobrać terminal optymalnie skonfigurowany do swoich potrzeb. Nowe modele o ekranach dotykowych są wyposażone w przednią warstwę, chroniącą przed kurzem i wodą, co zapewnia większą trwałość i niezawodność. Natomiast dodatkowy moduł dysku twardego do kopii zapasowych daje większe bezpieczeństwo – ważne dane są kopiowane na bieżąco i chronione. Wbudowane, szybko działające archiwum pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do potrzebnych informacji, co usprawnia obsługę klienta.

– Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie klientom rozwiązań o nowoczesnym wyglądzie, które jednocześnie są funkcjonalne i bezproblemowe w użytkowaniu. Wprowadzenie takich wszechstronnych, modułowych terminali POS pozwala klientom dokładnie dopasować konfigurację modeli do ich wymagań. Te cechy, w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami sprawiają, że nasze nowe terminale z ekranami dotykowymi sprawdzą się doskonale w takich miejscach jak kawiarnie i restauracje, sklepy, hotele czy biura (np. w wirtualne recepcje) – komentuje Maciej Materna, Product Manager Visual Solutions CEE.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe