agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sharp: trzy nowe cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

Sharp: trzy nowe cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2011-04-04 08:39:00

Sharp wprowadziło na rynek trzy nowe cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. Modele MX-2610N, MX-3110N i MX-3610N mają lekką kompaktową linię i wyposażone są w duży 10,1 calowy ekran dotykowy LCD typu „finger-swipe”.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wszystkie nowe modele urządzeń Sharp posiadają 10,1-calowy kolorowy dotykowy ekran LCD oraz przyjazny użytkownikowi, intuicyjnie obsługiwany interfejs. Zeskanowane dokumenty prezentowane są na ekranie LCD, pozwalając użytkownikowi, jedynie za dotknięciem palcem, przeprowadzać operacje, takie jak potwierdzanie zawartości dokumentu, zmiana kolejności stron i usuwanie niektórych z nich. Taki sposób obsługi oprócz wygody ogranicza dodatkowo ilość popełnianych pomyłek. W modelach MX-2610N, MX-3110N i MX-3610N poszerzono i ulepszono funkcje wpływające na wydajność pracy biura, takie jak bezpośredni dostęp do internetu z panelu sterowania bez użycia komputera i możliwość druku stron internetowych* wyświetlanych na dużym kolorowym ekranie LCD. Co więcej, modele te są przyjazne środowisku dzięki różnego rodzaju rozwiązaniom i ograniczeniu przez nie zużycia energii o 67% w porównaniu z poprzednikami**. Osiągnięto to poprzez znacznie krótszy czas nagrzewania i zmniejszenie poboru elektryczności w trybie czuwania w sieci. Dostępna jest też cała gama udogodnień poprawiających efektywność procesów w firmie poprzez połączenia urządzeń z komputerami i innym sprzętem.

Główne cechy

  • Intuicyjna obsługa poprzez duży 10,1 calowy, kolorowy dotykowy ekran LCD.
  • Kompaktowy projekt sprawiający, że są to jedne z najmniejszych i najlżejszych urządzeń oferowanych na rynku***
  • Znakomite parametry energetyczne dzięki rozwiązaniom oszczędzającym energię.
  • Współpraca z platformą Sharp OSA****, umożliwiającą pełną kooperację urządzeń wielofunkcyjnych i aplikacji oraz korzystanie z różnego rodzaju usług (dostępne na wiosnę 2011)

* Wymaga opcjonalnego modułu MX-AM10 Web Browsing Expansion Kit
** Porównanie pomiędzy MX-3110N a jego poprzednikiem (model MX-3100N wprowadzony w 2008 roku). Porównanie przeprowadzone na podstawie wysokości TEC (ilości energii pobranej w ciągu jednego tygodnia), standardu opracowanego w ramach międzynarodowego programu ENERGY STAR.
*** Stan na 22 listopada 2010 roku, dla kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 o prędkości druku od 21 do 40 stron na minutę. Parametr „najmniejszy” oparty na powierzchni zajmowanej przez urządzenie (szerokość X głębokość); parametr „najlżejszy” w porównaniu z modelami z czterema podajnikami papieru (w oparciu na badaniach firmy Sharp).
**** Platforma Sharp OSA jest opcjonalna.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe