agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sharp wprowadza na rynek nowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne

Sharp wprowadza na rynek nowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2011-05-29 16:56:00

Nowo wprowadzane modele - AR-5623N i AR-5618N - są pierwszymi urządzeniami z całej serii, którą firma Sharp jeszcze w tym roku zamierza poszerzyć o kolejnych kilka modeli. W ten sposób oferta urządzeń o prędkościach 16 - 25 stron na minutę będzie jedną z najbogatszych na rynku.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wprowadzając dwa nowe modele AR-5623N i AR-5618N, firma Sharp rozpoczęła realizację strategii, której celem jest zwiększenie udziału w rynku czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych o prędkościach 16 - 25 stron na minutę. Zamierzeniem producenta jest zaoferowanie klientom szerokiego wyboru tych łatwych do skonfigurowania i energooszczędnych modeli.

"Urządzenia wielofunkcyjne tej klasy są kupowane przez przedsiębiorstwa wszystkich branż i skali działania, o rozmaitych wymaganiach" - powiedział Jacek Dzierżanowski, Product Manager w Sharp Electronics Poland. "Naszym założeniem jest zapewnienie im możliwie największego wyboru urządzeń, które można skonfigurować na potrzeby każdego środowiska biurowego".

Modele AR-5623N i AR-5618N, oferujące odpowiednio prędkość - 23 i 18 stron na minutę są standardowo wyposażone w funkcje kolorowego skanowania oraz dwustronnego drukowania i kopiowania sieciowego. Klient może określić wybór dodatkowych opcji, obejmujących: dodatkowe szuflady na papier, podstawę, dwustronny podajnik dokumentów RSPF do przetwarzania partiami dwustronnych dokumentów oraz program Sharpdesk, zarządzający dokumentami. Każdy model został zaprojektowany z myślą o środowisku i wyposażony jest w tryb automatycznego wyłączania, tryb obniżonego zużycia energii i specjalne ustawienia trybu oszczędzania toneru.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe