agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Skandynawska marka AGD wkracza do Polski

Skandynawska marka AGD wkracza do Polski

DUŻE AGD / Akcesoria AGD / 2022-08-29 12:23:00

Skandynawska marka wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych wkracza na polski rynek. ASKO to marka premium z 70-letnim doświadczeniem. Jest obecna na 50 rynkach, a do największych z nich należą kraje skandynawskie, USA i Australia. Przez ostatnią dekadę marka rozwija swoją sieć sprzedaży i obecność w Europie. Fabryki i zespoły badawczo-projektowe ASKO są zlokalizowane w Szwecji i Słowenii.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Skandynawskie korzenie

ASKO tworzy urządzenia AGD w myśl skandynawskich wartości, łączy współczesny minimalizm z najwyższą technologią, skandynawskim designem i szacunkiem do natury. Połączenie piękna i funkcjonalności jest częścią skandynawskiego DNA marki. Łączy ona formę i funkcję oraz wykorzystuje zasoby naturalne w sposób przemyślany, aby móc tworzyć rozwiązania jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

 

Ponadczasowy design

Skandynawskie korzenie mają swoje odzwierciedlenie również we wzornictwie. Jego podstawę stanowią elegancja, minimalizm, wysokiej jakości rzemiosło, funkcjonalność, czysta paleta kolorów i naturalne materiały. Oferta ASKO obejmuje urządzenia pralnicze tj. pralki, suszarki bębnowe, szafy suszące oraz produkty kuchenne tj. zmywarki, płyty gazowe i indukcyjne, piekarniki, okapy, chłodziarki, zamrażarki, chłodziarki na wino czy ekspresy do kawy. Produkty marki ASKO są znane i cenione za wzornictwo, jakość, innowacyjność, funkcjonalność, czego dowodem są liczne nagrody tj. iF GOLD AWARD, iF DESIGN AWARD czy RED DOT AWARD.

Podczas tegorocznych targów Eurocucina w Mediolanie marka zaprezentowała swoje nowości produktowe: zmywarkę DW60, chłodziarkę na wino Wine Climate Cabinet, nowatorski system Celsius°Cooking™ oraz płytę indukcyjną Elevate™ ze zintegrowanym wyciągiem. Oprócz wyjątkowych wrażeń dla użytkownika i zrównoważonego działania, wszystkie cztery urządzenia są wyróżnione prestiżową nagrodą iF Design Award za wyjątkowy design i funkcjonalność.

 

Trwałość i technologia

W produktach ASKO skandynawskie korzenie marki przejawiają się nie tylko w czystym i ponadczasowym wzornictwie, ale także w ich jakości, trwałości i funkcjonalności. ASKO dba o to, by spełniać najwyższe standardy UE, wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyżej jakości materiały, co przekłada się na długoletnią trwałość urządzeń. Dzięki skupieniu się na zrównoważonym rozwoju, ASKO konstruuje urządzenia, które są testowane na 20 lat użytkowania.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe