agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sklepy RTV i AGD stacjonarne czy internetowe? Gdzie opłaca się kupować sprzęt?

Sklepy RTV i AGD stacjonarne czy internetowe? Gdzie opłaca się kupować sprzęt?

MAŁE AGD / Sokowirówki / 2021-04-06 15:00:50

Sprzęt RTV i AGD stał się niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Kupując i urządzając od podstaw nowe mieszkanie lub dom, zazwyczaj decydujemy się na wyposażenie go w zupełnie nowe urządzenia, które możemy nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i zamówić z dostawą do domu w ich internetowych odpowiednikach. Która z tych dwóch opcji jest lepsza - sklepy RTV i AGD stacjonarne czy internetowe?

Sklepy RTV i AGD stacjonarne - najważniejsze zalety

Jeszcze kilkanaście lat temu każda osoba, która potrzebowała nowego sprzętu z kategorii RTV lub AGD udawała się w celu jego zakupu to sklepu stacjonarnego. W tamtych czasach istniały sklepy branżowe, w których można było kupić praktycznie każde domowe urządzenie - począwszy od telewizorów i radioodbiorników, poprzez drobny sprzęt AGD typu miksery, blendery czy ekspresy do kawy, a kończąc na dużym AGD czyli lodówkach, pralkach i suszarkach do ubrań. Następnie pojawiły się tzw. elektromarkety i to one obecnie cieszą się największą popularnością wśród sklepów stacjonarnych oferujących sprzęt RTV i AGD.

Istnieje kilka korzyści związanych z wyposażeniem się w sprzęt gospodarstwa domowego w sklepach stacjonarnych. Po pierwsze, mamy możliwość obejrzenia interesujących nas urządzeń "na żywo", dotknięcia ich oraz sprawdzenia funkcjonalności na miejscu, zanim podejmiemy decyzję o zakupie konkretnego z nich. Do dyspozycji klientów jest wykwalifikowany personel, który służy radą oraz pomocą w zakupach. Kupując sprzęt domowy w sklepach stacjonarnych należy liczyć się jednak z jego ograniczoną dostępnością i wyborem na miejscu, koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu na odwiedzenie różnych sklepów oraz wyższą ceną urządzeń, która rekompensuje koszty utrzymania placówek stacjonarnych.

Sklepy RTV i AGD online - dlaczego warto korzystać z ich oferty?

Alternatywnym miejscem, w którym możemy zaopatrzyć się w sprzęt gospodarstwa domowego są sklepy internetowe. Należy do nich Eltkom.pl, za pośrednictwem którego możemy nabyć różnego rodzaju urządzenia domowe. W jego ofercie znajduje się wszystko, co niezbędne do kompleksowego wyposażenia domu i mieszkania, w tym roboty kuchenne, blendery, ekspresy do kawy, telewizory, projektory, sprzęt audio i wiele innych. Eltkom.pl działa w branży RTV i AGD od 1999 r., a zamówiony do godziny 12 sprzęt wysyła jeszcze tego samego dnia, co gwarantuje jego szybkie i bezpieczne dostarczenie pod wskazany adres.

Istnieje wiele zalet, dla których sprzęt RTV i AGD zdecydowanie bardziej opłaca się zamawiać online. Przede wszystkim, nie musimy tracić czasu na chodzenie po sklepach i porównywanie ofert - możemy w kilka chwil wyszukać interesujące nas urządzenie, bezpiecznie opłacić zamówienie online, a następnego dnia już korzystać ze sprzętu. Sklepy RTV i AGD posiadają nie tylko bardzo szeroki i zróżnicowany wybór urządzeń, ale także własną wykwalifikowaną kadrę, która pomaga w wyborze najlepszych rozwiązań. Co najważniejsze, oferowany przez nie sprzęt zakupimy także w atrakcyjnej, często sporo niższej cenie niż ta oferowana przez sklepy stacjonarne.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe