agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
SkyCash 2.0 - uniwersalny system płatności mobilnych

SkyCash 2.0 - uniwersalny system płatności mobilnych

GSM / Aplikacje / 2012-12-18 13:24:00

Użytkownicy telefonów komórkowych z systemem Android mogą już korzystać ze SkyCash 2.0 - najnowszej wersji uniwersalnego systemu płatności mobilnych, która pozwala na jeszcze łatwiejszą i wygodniejszą obsługę transakcji. Wprowadzone zmiany obejmują m.in. ergonomię użytkowania oraz dostosowanie aplikacji do technologii przyśpieszających kontakt ze światem zewnętrznym, jak NFC i płatności z wykorzystaniem fotokodów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Istotnym zmianom poddany został interfejs aplikacji, który zapewnia znacznie szybsze przełączanie się pomiędzy dostępnymi funkcjonalnościami. Przykładowo, w celu okazania biletu do kontroli użytkownik wykona tylko jeden ruch palcem po ekranie telefonu. SkyCash 2.0 umożliwia ponadto personalizację wyglądu aplikacji, tworzenie listy ulubionych usług oraz korzystanie z geolokalizacji i dedykowanych widgetów (system Android), które znacznie skracają czas transakcji. Nowa wersja SkyCash pozwala też na kupowanie komórką biletów do wszystkim 26 punktów Multikina na terenie całej Polski. Użytkownicy mogą teraz szybko zapoznać się z opisami dostępnych filmów, jak również wygenerować widok sali i samodzielnie wybrać odpowiadające im miejsca. Już wkrótce pojawią się też kolejne funkcjonalności, pod kątem których przygotowana została nowa generacja SkyCash. Pierwsza z nich to rozszerzone możliwości płacenia komórką za postój w strefach płatnego parkowania. Dzięki wprowadzeniu pełnej integracji z systemem mobiParking, użytkownicy SkyCash będą mogli realizować takie transakcje w blisko 20 miastach na terenie całej Polski, m.in. w Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu.
SkyCash 2.0. jest już dostępny na smartfony z systemami Android. Jeszcze w grudniu pojawi się także wersja aplikacji dedykowana użytkownikom iPhone’ów i komórek z systemem Windows Phone.

źródło: skycash/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe