agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Słuchawki do pracy zdalnej i rozrywki CREATIVE CHATMAX HS-720

Słuchawki do pracy zdalnej i rozrywki CREATIVE CHATMAX HS-720

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2020-04-30 09:55:45

W dzisiejszych czasach dobra i bezproblemowa komunikacja on-line to podstawa. Zdalne nauczanie czy też praca w domu, lub rozrywka wymaga dobrych narzędzi komunikacyjnych. Wychodząc naprzeciw tym zapotrzebowaniom firma Creative, proponuje jedne ze swoich sprawdzonych słuchawek z mikrofonem. To Creative ChatMax HS-720, legenda wśród słuchawek z mikrofonem dedykowanym rozmowom przy pomocy aplikacji służących do komunikacji głosowych, popularnie zwanych komunikatorami, takich jak Skype, Microsoft Teams, YouTube, Google Hangouts MeeSkype, Team Speak, Discord i innych.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Cyfrowa jakość dźwięku w sekundę

W słuchawkach Creative ChatMax HS-720 zastosowano połączenie USB typu „Plug and play”, co oznacza, że słuchawki są gotowe do pracy zaraz po ich połączeniu z urządzeniem.  To rozwiązanie jest bardzo dobre, ponieważ nie musimy podłączać dwóch przewodów typu minijack osobno dla mikrofonu i słuchawek tylko jeden typu USB A.  Słuchawki mają wbudowany przetwornik analogowo cyfrowy, który zapewnia dobrej jakości dźwięk i wyjątkowo czystą komunikację głosową.  Do zdalnej pracy lub nauki, lekkie i wygodne słuchawki z dobrą jakością komunikacji głosowej to podstawa. Plusem jest USB – dzieciaki czy pies tak łatwo nie uszkodzą tego złącza ;).

Zaprojektowane dla komfortu używania

Wyjątkowo lekkie i wygodne słuchawki USB specjalnie zaprojektowane do wygodnej pracy, nauki lub intensywnej gry, która wymaga ciągłej komunikacji ze swoją drużyną. Wyrazista i czysta komunikacja pozwala na większe skupienie podczas rozmów on-line. Słuchawki bardzo dobrze dopasowują się do głowy i uszu. Konstrukcja Creative ChatMax HS-720 posiada wyściełany delikatnym, skóro podobnym materiałem, pałąk i nausznice. Gwarantuje to wygodne użytkowanie przez długi czas bez dyskomfortu dla uszu i głowy. Są wyjątkowo lekkie a ich waga to niespełna 138g. Z tymi słuchawkami dłuższa praca i żaden maraton z grami nie będzie Ci straszny.

Czysta komunikacja bez zakłóceń

W słuchawkach zastosowano specjalnie zaprojektowany mikrofon pojemnościowy o paśmie przenoszenia 100Hz-18kHz z impedancją poniżej 2,2 kΩ. Dzięki wbudowanemu układowi redukcji szumów mikrofon zapewnia doskonałą bezstratną komunikację z pozostałymi członkami drużyny. Mikrofon posiada elastyczny pałąk, który można regulować pod dowolnym kątem i dopasowywać jego położenie do swoich indywidualnych potrzeb. Na przewodzie znajduje się pilot, którym możemy za pomocą jednego przycisku włączać lub wyłączać mikrofon.

Mocny i solidny dźwięk

Dzięki 30 milimetrowym przetwornikom neodymowym  Creative ChatMax HS-720 ma czyste, mocne i solidne brzmienie. Dźwięk jest  wyjątkowo  klarowny i przejrzysty, zakres wysokich tonów dopracowany i wyraźny, średnica jest selektywna a tony niskie są bardzo dobrze zbalansowane i nie zaburzają szczegółowości rozmów on-line. W pilocie, który znajduje się na 2 metrowym kablu, znajdują się przyciski regulacji głośności słuchawek. Przydatna funkcja podczas nauki czy też pracy, kiedy potrzebujemy szybko zmienić poziom głośności.

Intuicyjne sterownie i prostota podłączenia

Słuchawki Creative ChatMax HS-720 posiadają na przewodzie wyjątkowo dobrze dopracowany i intuicyjny pilot do sterowania głośnością dźwięku słuchawek lub wyłączania mikrofonu. Tryb mikrofonu włączenia lub wyłączenia rozpoznamy za pomocą umieszczonej na pilocie diody świetlnej. Słuchawki są kompatybilne z urządzeniami posiadającymi porty USB i zainstalowane systemy „Windows” lub „Mac” – nie wymagają żadnych sterowników. Nie musisz się martwić o skomplikowane instalowanie oprogramowania lub sterowników ponieważ konfiguracja jest łatwa, szybka i przyjemna.

Dane techniczne:

Słuchawki:

 • Przetworniki: 30mm, neodymowe,
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz,
 • Impedancja: 16Ω,

Mikrofon:

 • Typ: pojemnościowy z technologią redukcji szumów,
 • Pasmo przenoszenia: 100Hz-18kHz,

Inne:

 • Połączenie:  USB typ A,
 • Przewód: 2 metry (miedź beztlenowa),
 • Pilot: na przewodzie,
 • Waga: 138g,
 • Gwarancja: 24 miesiące,

Wymagania :

 • Dostępny port USB,
 • System operacyjny Microsoft® Windows® 2000/XP, Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Windows 10 lub Mac OSX.

Słuchawki kupisz w sklepie RTV Euro AGD w promocyjnej cenie 149,99 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe