agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Słuchawki EMIX oraz karta dźwiękowa SOLOX - nowe akcesoria dla graczy marki ADATA

Słuchawki EMIX oraz karta dźwiękowa SOLOX - nowe akcesoria dla graczy marki ADATA

AKCESORIA FOTO / Karty pamięci / 2017-10-06 08:16:00

Nowe produkty z rodziny XPG to dwa modele słuchawek dla graczy oraz dedykowana karta dźwiękowa ze wzmacniaczem. Wszystkie trzy urządzenia mają atrakcyjnie wykonane obudowy i są kompatybilne z komputerami PC oraz Mac, konsolami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET
  • SOLOX F30 - wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1

SOLOX F30 to zewnętrzna karta dźwiękowa i wzmacniacz dla komputerów PC oraz Mac. Generuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, który oferuje jeszcze większą głębię i umożliwia dokładniejsze pozycjonowanie w grach, co ma zapewniać przewagę nad innymi graczami. 

SOLOX F30 ma cztery dedykowane tryby pracy - Gra, Film, Muzyka oraz Głos. Duża liczba złączy zwiększa jego uniwersalność, przez co umożliwia jednoczesne przesyłanie dźwięku do słuchawek i głośników. Wzmacniacz SOLOX F30 będzie dostępny osobno lub w zestawie ze słuchawkami EMIX H30 oraz podstawką.

  • EMIX H30 - wygodne słuchawki nauszne 

Pełnowymiarowe słuchawki nauszne EMIX H30 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 53 mm, które oferują szeroki zakres przenoszenia częstotliwości. Pady słuchawkowe wykonane z oddychającej gąbki zapewniają komfort nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. 

Odłączany mikrofon umożliwia wygodną i wyraźną komunikację z pozostałymi graczami a wzmocniony przewód z materiałowym oplotem oraz pozłacane końcówki sprawiają, że słuchawki będą pracowały z najwyższą jakością nawet po wielu rozegranych turniejach.

  • EMIX I30 - dokanałowe słuchawki dla graczy 

Gamingowe słuchawki dokanałowe stanowią ciekawą alternatywę dla dużych modeli nausznych. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze, zapewniają wygodę korzystania zarówno w domu, jak i w podróży. Model EMIX I30 został wyposażony w mocne przetworniki o średnicy 13,5 mm, które dostarczają dźwięk przestrzenny w opatentowanej technologii 5.2-kanałowej. Dodatkowo dokanałowa konstrukcja słuchawek doskonale izoluje niepożądane dźwięki z otoczenia.

  • Wszechstronna kompatybilność z różnymi platformami 

Słuchawki EMIX H30 oraz EMIX I30 współpracują z komputerami PC i Mac, konsolami PS4, Xbox i Nintendo Switch oraz wszystkimi urządzeniami mobilnymi bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Dzięki temu gracze nie muszą kupować dedykowanych zestawów do każdego z posiadanych urządzeń. 

źródło: adata/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe