agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
SmartGPS - Nowe akcesoria - na rower, skuter i na motor

SmartGPS - Nowe akcesoria - na rower, skuter i na motor

GPS / Akcesoria GPS / 2011-08-18 08:38:00

SmartGPS, Polski producent nawigacji samochodowych właśnie rozszerzył swoją ofertę o nowe akcesoria. Do sprzedaży trafiły uniwersalne osłony przeciwsłoneczne oraz uchwyty rowerowe. Osłony oferowane są w 2 rozmiarach 4,3 oraz 5 cali. Dzięki prostemu i uniwersalnemu systemowi montażowemu pasują do większości urządzeń do nawigacji. Ich podstawową funkcją jest ochrona wyświetlacza nawigacji przez zbytnim nasłonecznieniem, które utrudnia czasami użytkownikom odczytanie wskazań mapy. Cena detaliczna pojedynczej osłony, którą sugeruje producent, jest na poziomie 49 złotych bez względu na jej rozmiar.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kolejna nowością jest uchwyt rowerowy o handlowej nazwie SmartGPS SBH100, który umożliwi zamocowanie nawigacji do kierownicy roweru, skutera czy motoru. To nowoczesne rozwiązanie umożliwi rozszerzenia pola zastosowań dla tradycyjnej nawigacji samochodowej i wykorzystywanie jej także do wycieczek rowerowych. Cena pojedynczego uchwytu rowerowego podobnie jak przy osłonach przeciwsłonecznych, sugerowana przez producenta cena detaliczna wynosi 49 złotych.

SmartGPS oferuje także całe zestawy do nawigacji na rower, skuter czy motor, które składają się ze standardowego urządzenia do nawigacji w połączeniu z uchwytem rowerowym i osłoną przeciwsłoneczną. Zestawy te oparte są na bazie urządzeń SmartGPS SG600 oraz SmartGPS SG700. Obydwa zestawy zostały zaopatrzone w system nawigacyjny MapaMap TOP, który poza dokładną samochodową mapą Polski posiada także wiele informacji przydatnych w turystyce pieszej i rowerowej.

Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • ścieżki rowerowe (ponad 19 tysięcy km)
  • piesze szlaki turystyczne (ponad 24 tysiące km)
  • dane o ukształtowaniu terenu całej Polski (poziomice)
  • informacje topograficzne takie jak: lasy, parki, skwery, tereny zielone, rzeki, jeziora, kanały, potoki, stawy, fosy, szczyty górskie, przełęcze, wąwozy, doliny, klify.
agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe