agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sokowirówka OS-109 A i OS-110 marki Orava
fot. Sokowirówka OS-110

Sokowirówka OS-109 A i OS-110 marki Orava

MAŁE AGD / Sokowirówki / 2013-01-08 12:53:00

Różnorakie owoce i warzywa, dla zachowania pełni wartości odżywczych, potrzebują różnego sposobu obróbki. Do wyciśnięcia soku z marchwi, buraków czy jabłek potrzebna jest mocna sokowirówka. Twarde produkty wymagają urządzenia o dużej mocy, która poradzi sobie z odwirowaniem soku. Sokowirówka OS- 109 A marki ORAVA posiada mocny, dwubiegowy silnik o mocy 850 W, który pracuje ciszej niż modele jednobiegowe, a równocześnie zapewnia doskonałą separację soku od pozostałego miąższu. Podajnik w sokowirówce posiada dużą średnicę, która pozwala na wrzucanie owoców w całości, bez ich niepotrzebnego krojenia na mniejsze cząstki. Popychacz ze stali nierdzewnej chroni dłonie przed urazami.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,9205,prawa]]] Sokowirówka ta zbudowana jest w prosty sposób, ułatwiający jej czyszczenie. Dzięki bezpiecznikowi termicznemu, sokowirówka nie przegrzeje się. Jeśli jej praca będzie zbyt długa, zostanie wyłączona. Design sokowirówki - łączący szczotkowaną stal nierdzewną oraz aksamitne w dotyku tworzywo- z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym styl i klasę w kuchni.

  • Cena urządzenia 230 zł.

Owoce cytrusowe, takie jak pomarańcze, cytryny, grejpfruty czy mandarynki potrzebują delikatniejszego traktowania podczas wyciskania soku. Idealnym urządzeniem do uzyskania świeżego soku cytrusowego pełnego witamin w sposób prosty i efektywny jest Wyciskarka do owoców cytrusowych OS-110. Specjalna konstrukcja elementów pozwala na jednorazowe wyciskanie soku z dwóch połówek owoców, co niewątpliwie pozwala zaoszczędzić czas. Urządzenie posiada wbudowany nóż krojący z dwoma szpikulcami ułatwiającymi krojenie i jednoczesne wyciskanie soku z owoców cytrusowych. Wyciskarka posiada naczynie na sok o pojemności 0,5 l. Budowa urządzenia jest niezwykle prosta. Wszystkie elementy mające kontakt z owocami podczas wyciskania soku odłączane są od silnika i mogą być myte w zmywarce.

  • Cena urządzenia 149 zł.

źródło: orava/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe