agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sokowirówki marki Sapir

Sokowirówki marki Sapir

MAŁE AGD / Sokowirówki / 2011-10-03 17:43:00

Z pewnością każdy jest w stanie wskazać różnicę pomiędzy sokami kupionymi w sklepie, a tymi wyciśniętymi w domu. Prawie wszystkie „soki” ze sklepowych półek to tak naprawdę koncentraty rozcieńczone wodą, w skład których wchodzą dodatkowe barwniki, cukier i konserwanty. W domu za pomocą sokowirówki firmy Sapir, wyciśniemy ze świeżych warzyw i owoców prawdziwy, zdrowy sok bogaty wyłącznie w witaminy, które pomogą nam w walce przeciwko przeziębieniu i grypie. Witamina C zwiększa odporność, cynk wzmacnia organizm, a beta karoten łagodzi podrażnienia śluzówki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,4415,prawa]]] Do sokowirówki wkładamy trzy marchewki, 50 gram natki pietruszki oraz dwa ząbki czosnku (działa bakteriobójczo). Sokowirówka firmy Sapir z otworem wsadu o dużym rozmiarze ułatwia szybkie i łatwe wyciskanie soku. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, popychacz, szczotka do czyszczenia i gumowe antypoślizgowe nóżki pozwolą nam w bezpieczny i komfortowy sposób korzystać z urządzenia. Dodatkowym atutem tej sokowirówki jest elegancka konstrukcja z wysokiej jakości wkładem ze stali nierdzewnej. W zestawie jest też przeźroczysty zbiornik na sok wraz z pokrywką o pojemności 1000ml. Dla osób, które nie lubią czosnku polecamy zmiksowanie w sokowirówce dwóch owoców kiwi, pół mango i średniego jabłka lub grejpfruta, pomarańczy i 125 gram truskawek.

Godnym uwagi jest również tańszy model sokowirówki - posiadający dwie prędkości pracy i pracę pulsacyjną w jednym przełączniku, dwa pojemniki: na sok 350ml i na pulpę 700ml, bardzo wydajny silnik o niskim poziomie hałasu, specjalnie zaprojektowany wyłącznik bezpieczeństwa i automatyczne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem. W zestawie znajduję się także blender o pojemności 1.2 litra, dwa suche młynki z pokrywkami, a także filtr blendera do mleka sojowego i soków.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe