agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sonicare AirFloss: sposób na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

Sonicare AirFloss: sposób na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2012-04-25 13:00:00

Firma Philips, producent szczoteczek do zębów Sonicare, prezentuje ostatnią innowację w dziedzinie higieny jamy ustnej - urządzenie Philips Sonicare AirFloss pozwalające na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni między zębami. To doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których systematyczne nitkowanie zębów jest zbyt czasochłonne i bolesne.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Sonicare AirFloss wykorzystuje całkowicie nową technologię pozwalającą maksymalnie uprościć proces czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i zwiększyć ilość usuwanej płytki nazębnej, a w rezultacie uzyskać poprawę stanu zdrowia dziąseł. Przełomowa technologia wykorzystująca wysokociśnieniowy strumień powietrza i kropelek wody. Sonicare AirFloss wytwarza strumień powietrza i wody o prędkości sięgającej około 72 km/h, który dokładnie oczyszcza przestrzenie miedzyzębowe, wymywając płytkę nazębną i bakterie. Strumień powietrza wydostaje się ze zwężanej na końcu dyszy, której kształt ułatwia jego właściwe nakierowanie. Dzięki wyprofilowanej końcówce i obsłudze za pomocą jednego przycisku wyczyszczenie wszystkich przestrzeni miedzyzębowych zajmuje niecałą minutę1. Urządzenie zużywa przy tym zaledwie łyżeczkę wody na dwie sesje czyszczące.

Łatwość użytkowania i skuteczność

[[[zdjecie,6420,prawa]]] Sonicare AirFloss zaprojektowano z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wyposażono w następujące udogodnienia:

  • ergonomiczną bezprzewodową rączkę,
  • wyprofilowaną końcówkę ułatwiającą dostęp do wszystkich obszarów jamy ustnej,
  • bezprzewodową rączkę kompatybilną z ładowarką szczoteczki Philips Sonicare FlexCare+.

Podczas testów konsumenckich Philips 86% użytkowników uznało urządzenie Sonicare AirFloss za łatwiejsze w użytkowaniu od nici dentystyczneji. Ponadto korzystanie z Sonicare AirFloss pozwala usunąć aż o 99% więcej płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych w porównaniu ze szczoteczką manualną.

Najczęściej polecana przez dentystów szczoteczka wykorzystująca ultradźwięki

Philips Sonicare to najczęściej polecane przez dentystów na całym świecie szczoteczki do zębów wykorzystujące ultradźwięki, których skuteczność potwierdzają wyniki ponad 175 badań klinicznych. Zespół Philips Sonicare dąży do tworzenia nowych, łatwych w użyciu i innowacyjnych urządzeń do higieny jamy ustnej odpowiadających na rzeczywiste potrzeby użytkowników i pomagających przez całe życie cieszyć się zdrowym uśmiechem.

  • Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 350 PLN

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe