agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sonicare DiamondClean - szczoteczka do zębów z opcją ładowania USB

Sonicare DiamondClean - szczoteczka do zębów z opcją ładowania USB

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2012-02-22 17:04:00

Philips przedstawia Sonicare DiamondClean - szczoteczkę do zębów, która gwarantuje olśniewający efekt czystości. Sonicare DiamondClean pozwala usunąć nawet o 100% więcej płytki nazębnej z trudnodostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną. Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej ultradźwięki. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej i wyjątkowe poczucie świeżości dzięki pięciu trybom pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i zaleceń stomatologa. Model oferuje następujące tryby:

  • Czyszczenie - tryb standardowy zapewniający dokładną higienę całej jamy ustnej.
  • Wybielanie - zapewnia efekt bielszych zębów dzięki usuwaniu przebarwień.
  • Polerowanie - przywraca naturalny, olśniewający uśmiech dzięki funkcji polerowania zębów.
  • Pielęgnacja dziąseł - delikatnie stymuluje i masuje dziąsła.
  • Zęby wrażliwe - wyjątkowo delikatny tryb przeznaczony do czyszczenia zębów wrażliwych.

Szczoteczka DiamondClean wyposażona jest w ładowarkę w formie szklanego naczynia z chromowaną podstawą, które może służyć do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje najnowszą technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanego naczynia. Takie stylowe i nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się w nawet najbardziej awangardowo urządzonej łazience. Szczoteczka Sonicare DiamondClean to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Rewolucyjne etui podróżne z opcją ładowania USB eliminuje konieczność pakowania wtyczek i adapterów, umożliwiając naładowanie baterii szczoteczki przez podłączenie do niemal każdego modelu laptopa. Jednak z tej innowacyjnej opcji skorzystają zapewne wyłącznie najbardziej zapaleni podróżnicy, ponieważ czas pracy szczoteczki po naładowaniu baterii wynosi trzy tygodnie!

  • Rekomendowana cena detaliczna modelu HX9332/04 brutto wynosi 903 PLN

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe