agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
 SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2013-10-15 06:53:00

SONOS PLAY:1 to kompaktowy i mocny, bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym, który zmienia sposób słuchania muzyki w domu. PLAY:1 streamuje całą twoją ulubioną muzykę do dowolnego pomieszczenia w domu, z wysokiej jakości dźwiękiem. Odtwarzacz będzie dostępny w Polsce począwszy od końca października w cenie detalicznej 999 zł. Przez ograniczony czas urządzenie będzie dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych w darmowym urządzeniem BRIDGE, o wartości 249 zł.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

PLAY:1 pozwala na streaming całej muzyki świata i dostęp do niej przy użyciu jednej, prostej aplikacji. Odtwarzaj miliony utworów i playlist z najbardziej popularnych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Deezer, WiMP, Last.fm; słuchaj własnych zasobów muzycznych, niezależnie czy masz je zapisane w komputerze, chmurze, w pamięci smartfona czy tabletu; lub ustaw jedną z ponad 100.000 darmowych internetowych stacji muzycznych, podcastów i show z całego świata.

[[[zdjecie,12811,duze]]] Mniejsza obudowa, to samo bezprzewodowe Sonos HiFi

PLAY:1 dostarcza wszystkie unikatowe funkcjonalności dostępne wyłącznie w bezprzewodowym systemie Sonos HiFi, a które są obecne w pozostałych odtwarzaczach SONOS PLAY:3™, SONOS PLAY:5™, SONOS PLAYBAR™, a także więcej:

  • Kontroluj swoje ulubione źródła muzyki i sposób jej słuchania dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji Sonos Controller dla urządzeń: iPad® iPhone®, Android™, Mac i PC.
  • Dodawaj kolejne PLAY:1 lub łącz z innymi bezprzewodowymi urządzeniami Sonos w domu, by otrzymać ostateczny system multiroom HiFi.
  • Połącz w parę dwa PLAY:1 by uzyskać niesamowity dźwięk stereo, lub uzyj dwóch PLAY:1 jako tylnych głośników współpracujących z PLAYBAR i SONOS SUB™, by stworzyć wraz z telewizorem kino domowe surround 5.1.

[[[zdjecie,12813,duze]]] Minimalistyczny design PLAY:1 oferuje nowy przycisk na górnej ściance obudowy, który pozwala na odtwarzanie i pauzę muzyki jednym przyciśnięciem. Możesz też przycisnąć ten sam przycisk szybko dwukrotnie, by przejść do następnego utworu - funkcjonalność, o którą prosili na forum użytkowników właściciele urządzeń Sonos. Ponieważ wszystkie produkty Sonos zostały zaprojektowane tak, by stawały się jeszcze lepsze z upływem czasu, aktualni użytkownicy odtwarzaczy Sonos także mogą cieszyć się nową funkcjonalnością play/pause po zaktualizowaniu oprogramowania.

źródło: sonos/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe