agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sonus faber Principia

Sonus faber Principia

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2016-04-27 08:39:58

Kolekcja Principia jest nową podstawową linią zaoferowaną przez firmę Sonus faber, zaprojektowaną dla użytkowników poszukujących prostego rozwiązania hi-fi w bardzo włoskim stylu i w dostępnej cenie - wszystko to bez pójścia na kompromis jeśli chodzi o doskonałe brzmienie. Nowa kolekcja jest dobrym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących świetnie wyglądającego systemu głośnikowego do współczesnego, stylowego pokoju odsłuchowego. Po sukcesie produktów z linii Chameleon, kolekcja Principia umożliwia łatwiejszy dostęp do produktów klasy hi-end użytkownikom dopiero wkraczającym w świat muzyki najwyższej jakości, jak również dla tych, którzy szukają właściwego głośnika by pasował do indywidualnego muzycznego gustu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zarówno w kształcie i nazwie, Principia ucieleśnia ideę początku, pierwotnego pierwiastka: proste, zasadnicze linie, definiujące styl głośnika oraz nazwę oznaczającą punkt początkowy wejścia w świat hi-end. Tworząc tą kolekcję inspirowaliśmy się niezachwianym przekonaniem, że idealny dźwięk powinien być dostępny dla wszystkich miłośników muzyki.

Kolekcja Principia składa się z pięciu głośników pasywnych (2 głośniki podstawkowe, 2 głośniki podłogowe oraz głośnika centralnego), ukazujących widoczne pokrewieństwo z kolekcją Chameleon. Obydwie kolekcje łączy podobny styl oraz parametry techniczne, w szczególności wykończenie ze szczotkowanego aluminium oraz trapezoidalny kształt. Jest to sposób na podkreślenie i hołd dla historii głośników Sonus faber, które ukształtowały pozycję firmy. Wysokiej jakości 29 milimetrowa kopułka wysokotonowa wstępnie powlekana tkaniną z membraną DKM została odziedziczona z serii Chameleon, podczas gdy pozostałe podzespoły są nowymi projektami Sonus faber i są wyjątkowe dla serii Principia. Podczas gdy seria Chameleon posiadała wymienne kolorowe panele boczne oraz skórzane wykończenie narożników, kolekcja Principia oferuje nieskazitelną, czarną okleinę winylową, która pasuje i uzupełnia wiele różnych stylów wykończenia wnętrz, zwłaszcza tych nowoczesnych.

Kolekcja Principia jest świetnym rozwiązaniem wielu różnorodnych potrzeb użytkownika, spełniając wymagania zarówno systemu stereo jak i wielokanałowego systemu kina domowego - zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach.

Sonus faber poszerza swoją obecność na szerszym rynku dzięki tej podstawowej kolekcji. Linia Principia jest projektowana, realizowana i monitorowana w głównej siedzibie firmy w Arcugnano (VI), zaś końcowa produkcja ma miejsce w Chinach pod ścisłym nadzorem przeszkolonych specjalistów, którzy są w stanie odwzorować kontrolę nad procedurami i jakością typową dla wszystkich produktów Sonus faber.

Kolekcja Principia jest już dostępna w sprzedaży. Wybrani dystrybutorzy Sonus faber będą oficjalnymi sprzedawcami kolekcji. Seria Principia będzie również dostępna poprzez nowe kanały dystrybucji.

Głośniki Principia są dostępne w standardowym czarnym wykończeniu w następujących cenach detalicznych:

  • Principia 1: dwudrożny głośnik podstawkowy (1199zł /szt.)
  • Principia 3: dwudrożny głośnik podstawkowy (1499zł /szt.)
  • Principia 5: trójdrożny głośnik podłogowy (2499zł /szt.)
  • Principia 7: trójdrożny głośnik podłogowy (2999zł /szt.)
  • Principia C: dwudrożne głośnik centralny z pasywnym radiatorem (1499zł /szt.)

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe