agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sony: innowacyjne głośniki do smartfonów

Sony: innowacyjne głośniki do smartfonów

SPRZĘT RTV / Stacje dokujące / 2012-01-18 10:44:00

Firma Sony stworzyła oryginalne, stylowo wyglądające urządzenie, które pozwala wypełnić pokój muzyką ze smartfonu, telefonu iPhone lub iPoda. Opracowana przez Sony technologia emisji dźwięku we wszystkich kierunkach (360° Circle Sound) umożliwiła połączenie w jednym niedużym urządzeniu fantastycznego wyglądu z doskonałym dźwiękiem. W odróżnieniu od standardowych konstrukcji, głośniki oparte na technologii 360° Circle Sound gwarantują doskonale zrównoważone brzmienie w całym pomieszczeniu. W efekcie głośnik można ustawić w dowolnie wybranym miejscu — w domu lub w ogrodzie — i za każdym razem uzyskać świetny dźwięk.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Głośniki oparte na technologii 360° Circle Sound gwarantują doskonale zrównoważone brzmienie w całym pomieszczeniu. W efekcie głośnik można ustawić w dowolnie wybranym miejscu — w domu lub w ogrodzie — i za każdym razem uzyskać świetny dźwięk. Oprócz innowacyjnej technologii 360° Circle Sound, w głośniku SRS-BTV25 wykorzystano system bezprzewodowego przesyłania muzyki przez łącze Bluetooth, co umożliwia wygodne odtwarzanie nagrań ze smartfonów, w tym telefonu iPhone, i innych urządzeń z łączem Bluetooth: odtwarzaczy Walkman®, iPodów Touch i iPadów. Dzięki małym wymiarom, mocnemu brzmieniu i emisji dźwięku we wszystkich kierunkach, głośnik SRS-BTV25 sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. W pełni zasługuje na miano bezprzewodowego: wystarczy połączyć się z nim z używanego urządzenia Bluetooth. A jeśli dodać do tego łatwe przenoszenie, otrzymamy doskonałe urządzenie do słuchania muzyki, zarówno podczas wypoczynku w samotności, jak i w czasie zabawy w gronie przyjaciół. Głośnik nie jest jednak przeznaczony tylko dla posiadaczy smartfonów i odtwarzaczy muzycznych: może współpracować z każdym urządzeniem z łączem Bluetooth i odtwarzać bogaty dźwięk. Z pewnością zainteresuje to miłośników gier.

Kolejną mocną stroną głośnika SRS-BTV25 jest atrakcyjny wygląd, podkreślający finezję zastosowanych w nim rozwiązań technicznych. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i białym. Port wejścia audio mini jack pozwala na podłączanie odtwarzaczy bez łącza Bluetooth. A dla maksymalnej wygody, podczas słuchania nagrań ze smartfonu lub telefonu iPhone można również ładować akumulator przez wbudowany port USB. Głośnik SRS-BTV25 doskonale pokazuje, jak dużą wagę przywiązują projektanci Sony do różnych aspektów produktu: od unikatowego systemu emisji dźwięku po atrakcyjne wzornictwo. Urządzenie zwróci więc na siebie uwagę w każdym pokoju i będzie doskonałym uzupełnieniem smartfonu, tabletu lub odtwarzacza muzycznego. Model RDP-V20iP , również oparty na technologii 360° Circle Sound, pełni funkcję doku z głośnikami do telefonu iPhone i iPoda. Umożliwia ładowanie zadokowanego urządzenia i może być zdalnie sterowany za pomocą znajdującego się w zestawie pilota.

Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi na 5 godzin odtwarzania, urządzenie doskonale sprawdza się w roli urządzenia przenośnego — łatwego do przenoszenia i pozwalającego na słuchanie muzyki w każdym miejscu. Podobnie jak model SRS-BTV25, dok RDP-V20iP wyróżnia się mocnym uderzeniem przy małej wadze, co jest zasługą zaawansowanego systemu wzmacniania basów. Wspólną cechą obu urządzeń jest także starannie dopracowany wygląd. Nabywcy doku mają natomiast do wyboru trzy wersje kolorystyczne: czarną, białą i czerwoną.

źródło: sony/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe