agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Soundbary z S-serii debiutują na polskim rynku i są dostępne w promocji

Soundbary z S-serii debiutują na polskim rynku i są dostępne w promocji

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2020-12-14 11:30:25

Nowe soundbary z serii S – S60T i S61T – to kolejna propozycja firmy Samsung, która powstała z myślą o zapewnieniu doskonałego dźwięku przestrzennego. Dzięki połączeniu Bocznych Głośników Tubowych z technologią Samsung Acoustic Beam, widzowie będą mogli doświadczyć brzmienia, które otoczy ich ze wszystkich stron. Konstrukcja tuby ma wiele otworów, a każdy z nich działa jak pojedynczy głośnik, generując panoramiczne efekty dźwiękowe. Dzięki temu gracze czy miłośnicy filmów będą mogli poczuć się jak uczestnicy wydarzeń na ekranie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Smukła konstrukcja

Wizytówką soundbarów z serii S jest ich jednobryłowa konstrukcja zaprojektowana zgodnie z koncepcją All-In-One. Cztery wbudowane głośniki (dwa nisko- i dwa wysokotonowe) zapewnią mocny bas i wyrazisty dźwięk bez dodatkowych wzmacniaczy. Minimalistyczna konstrukcja pozwoli cieszyć się pełnym i naturalnym dźwiękiem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Perfekcja wykonania

Soundbary S60T i S61T to także ponadczasowe wzornictwo. Wykorzystują najlepszej jakości tkaniny zaprojektowane przez firmę Kvadrat, które łączą piękno wizualne z wytrzymałością. Tekstura i zaokrąglone formy podkreślają wyjątkową estetykę urządzeń, a także przestrzeni w której się znajdują. Perfekcyjne wykonanie harmonizuje z dźwiękiem, zapewniając jeszcze większy komfort użytkowania.

Tryb Muzyczny

Nie zabrakło także udogodnień dla prawdziwych melomanów. O optymalne ustawienia zadba Tryb Muzyczny, który pozwoli się cieszyć muzyką tak, jak chcieli tego twórcy. Innymi słowy umożliwia łatwe połączenie urządzenia mobilnego z soundbarem, dzięki czemu może rozpoznać i optymalizować odtwarzane treści. Za sprawą tej funkcji można usiąść wygodnie w fotelu i posłuchać ulubionej playlisty, od razu ciesząc się najlepszej jakości dźwiękiem.

Jeszcze więcej dźwięku

Modele S60T i S61T mają wbudowane głośniki niskotonowe, ale jeśli zapragniemy cieszyć się jeszcze głębszym basem do soundbara możemy bez problemu podłączyć dodatkowy subwoofer. Zapewni to funkcja Gotowy na Bezprzewodową Głębię Basu, która pozwoli podłączyć subwoofer bez zbędnej plątaniny kabli. Opcjonalnie można dokupić także zestaw bezprzewodowych głośników przestrzennych[1], który pozwoli stworzyć systemu dźwięku na miarę kina domowego.

Soundbar S61T występuje w srebrnym, a S60T – w czarnym kolorze.

Super oferta na start

Już teraz soundbary można kupić w ramach wyjątkowej promocji. Modele z S-serii: S60T i S61T dostępne są z 25 proc. rabatem. Promocja dostępna jest wyłącznie na stronie samsung.com/pl. Oferta obowiązuje od 7 do 31 grudnia 2020 roku[2].

[1] Zestaw bezprzewodowych głośników tylnych można zakupić oddzielnie (model: SWA-8500S).

[2] Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie. Wysokość rabatu określona przez I-terra Sp. z o.o. Wysokość rabatu naliczana jest w koszyku zamówień.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe