agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
SoundLink Mini od Bose w nowej odsłonie

SoundLink Mini od Bose w nowej odsłonie

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2015-06-09 10:17:00

Słynny głośnik SoundLink Mini — teraz z zestawem głośnomówiącym, akumulatorem o dłuższym czasie pracy, funkcją Multi-Connect i instrukcjami głosowymi

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Firma Bose przedstawia głośnik nowej generacji SoundLink Mini Bluetooth — najlepiej wyposażony z ultraprzenośnych głośników SoundLink, dostępnych dotąd na rynku. Unowocześniony głośnik SoundLink Mini II jest wyposażony w zestaw głośnomówiący, który umożliwia prowadzenie rozmów bez słuchawki, akumulator o dłuższym czasie pracy, dzięki któremu można słuchać muzyki przez cały dzień, funkcję Multi-Connect do telefonu i tabletu oraz w instrukcje głosowe ułatwiające parowanie. Ponadto zapewnia mocne, realistyczne brzmienie, które rozsławiło ten niewielki głośnik na całym świecie.

"Oryginalny głośnik SoundLink Mini okazał się wyjątkowy" — twierdzi Jack Yu, menedżer produktu ds. głośników SoundLink firmy Bose. "Nie miał sobie równych, a jakość jego brzmienia zachwyca użytkowników po dziś dzień. Nasi inżynierowie nadal utrzymują tę jakość na wysokim poziomie, obmyślając nowe sposoby użytkowania głośnika". Głośnik SoundLink Mini II ma wbudowany zestaw głośnomówiący, co umożliwia prowadzenie rozmów, podczas których wyraźnie słychać każde słowo — wystarczy tylko nacisnąć przycisk w górnej części głośnika. Po zakończeniu rozmowy odtwarzanie muzyki zostaje automatycznie wznowione. Jednocześnie można podłączyć dwa urządzenia Bluetooth, co umożliwia odtwarzanie muzyki lub dowolnych innych multimediów z telefonu lub tabletu. Parowanie nigdy nie było tak proste. Procedurę ułatwiają nowe instrukcje głosowe, które wyjaśniają kolejno każdy etap połączenia z urządzeniem mobilnym i rozpoznają urządzenia po nazwach dzięki funkcji syntezy mowy. Głośnik SoundLink Mini II przechowuje w pamięci osiem ostatnio używanych urządzeń Bluetooth, dzięki czemu nie trzeba parować ich ponownie. Głośnik SoundLink  Mini II został wyposażony w udoskonalony akumulator litowo-jonowy, który może pracować nawet 10 godzin, a więc idealnie nadaje się do użytku osobistego i całodziennego odtwarzania. Ładować można go z niemal dowolnego źródła zasilania USB, zaś dołączona podstawka ładująca zapewnia nieprzerwaną gotowość do działania. Można z niego korzystać w dowolnym miejscu. Głośnik jest trwały i solidny: został przetestowany pod kątem codziennego, intensywnego użytkowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nowy głośnik SoundLink Mini II nadal pozostaje najmniejszym głośnikiem Bluetooth firmy Bose, zachowując niewielkie gabaryty i rozmiary oryginału. Waży 668 g i ma 5,1 cm wysokości, 18 cm szerokości i 5,8 cm głębokości. Tradycyjna obudowa z anodyzowanego aluminium jest odporna na zadrapania iślady odcisków palców. Ma unowocześnione wzornictwo i stalową maskownicę z mikrootworami. To samo brzmienie, które nadało nowy wymiar kategorii głośników Bluetooth, nadal jest główną cechą nowego głośnika SoundLink Mini II. Zostało ono opatentowane i stanowi wyłączną cechę produktów Bose. Opatentowane podwójne pasywne radiatory w połączeniu z dwoma niestandardowymi przetwornikami o wysokiej wydajności gwarantują pełnię i czystość dźwięku oraz znacznie głębsze brzmienie niskich tonów. Przy zmianie poziomu głośności technologia cyfrowego przetwarzania sygnałów firmy Bose® optmalizuje dźwięk, zapewniając zrównoważone brzmienie przy każdym poziomie odsłuchu.

"Głośnik SoundLink Mini II to kolejny przykład naszego zamiłowania do szczegółów" — mówi Yu — "Technologie bezprzewodowe dotarły już wszędzie, ale nam zawsze zależy na jeszcze większej wydajności, lepszym brzmieniu i ciekawszym wzornictwie. Połączenie doskonałego dźwięku i wyglądu głośnika SoundLink Mini z nowymi atrakcyjnymi funkcjami wprowadzonymi z myślą o prostej, intuicyjnej obsłudze to kolejny rozdział w księdze naszych sukcesów".

Historia głośników Bose SoundLink

Od debiutu w 2011 roku, głośniki Bose SoundLink zyskały uznanie na całym świecie, ustanawiając standardy w zakresie dźwięku mobilnego i błyskawicznie zdominowały tę kategorię produktów. Linia głośników Bose SoundLink obejmuje głośnik SoundLink Bluetooth III — najlepszy głośnik Bluetooth firmy Bose, głośnik SoundLink Colour Bluetooth — najlżejszy i najbardziej przystępny cenowo model, a obecnie także głośnik SoundLink Mini Bluetooth II — najmniejszy i najlepiej wyposażony spośród dostępnych dotąd głośników Bluetooth firmy Bose, należący do nowej generacji głośników SoundLink Mini. Głośniki otrzymały już ponad 4000 5- gwiazdkowych ocen w serwisie Amazon i mają miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Ceny i dostępność

Nowy głośnik SoundLink Mini Bluetooth II będzie dostępny od 4 czerwca 2015 r. w cenie 899 PLN. Głośnik SoundLink Mini II występuje w dwóch kolorach: czarnym i perłowo-białym; dostępne są także miękkie pokrowce w kolorach czerwonym, zielonym, granatowym, stalowym i szarym, do nabycia osobno w cenie 109 PLN za sztukę. Będą one dostępne w sklepach firmy Bose.

źródło:bose/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe