agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sportowa kamera INSTA360 One X wraz z akcesoriami w ofercie dystrybucyjnej marki Hama
INSTA360

Sportowa kamera INSTA360 One X wraz z akcesoriami w ofercie dystrybucyjnej marki Hama

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2019-07-23 15:23:41

Gratka dla fanów sportowych wrażeń – marka Hama wprowadziła do portfolio produktów dystrybucyjnych niewielką, ale za to pozwalającą uchwycić niezwykłe momenty, kamerę sportową INSTA360 One X wraz z kilkoma niezbędnymi akcesoriami. Zacznij już dzisiaj uwiecznianie swoich niezwykłych wrażeń podczas jazdy rowerem, na deskorolce, czy skoku na bungee.

Chociaż model INSTA360 One X obecny jest już jakiś czas na rynku, to nadal zachwyca jakością wykonywanych ujęć oraz stabilizacją obrazu. Silny konkurent GoPro Hero 7 to poręczne, o niewielkich gabarytach urządzenie, które jest ulepszoną wersją wcześniejszego modelu INSTA360 ONE.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zabójcza rozdzielczość i konkretna stabilizacja obrazu

Mając na uwadze wymagania użytkowników kamer sportowych, INSTA360 w swoim najnowszym modelu wprowadziło możliwość nakręcenia filmów rozdzielczości 5,7K i 30 kl./s. Jeśli jednak chcemy skorzystać z efektu slow-motion, wystarczy obniżyć rozdzielczość do 4K i nagrywać w 50 kl./s lub do 3K, co z kolei pozwoli na uzyskanie 100 kl./s. Poza ruchomymi obrazami, możemy także wykonać zdjęcia o rozdzielczości 18 megapikseli w formatach JPG, DNG lub RAW. Wszystkie parametry ekspozycji bezproblemowo ustawimy manualnie. Dzięki zmniejszeniu rozdzielczości, INSTA360 One X sprawdza się dużo lepiej w trudnych warunkach oświetleniowych. Uwagę przyciąga zdecydowanie stabilizacja obrazu Slow State. Efekt? Zbliżony do tego, który uzyskamy za pomocą gimbala. Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie modułu Drifrer, po włożeniu do którego można bezpiecznie rzucać kamerą i uzyskać w ten sposób zupełnie nowe, ciekawe i dynamiczne zdjęcia. Co więcej, jeśli zdecydujemy się korzystać ze selfie-sticka, kamera automatycznie go usunie z pola widzenia. Producent zaopatrzył kamerę także w dedykowaną aplikację, która po połączeniu ze smartfonem, pomoże stworzyć oryginalne i ciekawe klipy z zastosowaniem licznych efektów takich chociażby jak Bullet czy Time Shift. Pojemność baterii pozwala na godzinne nagrywanie. Warto wspomnieć, że kamera INSTA360 One X posiada także na wyposażeniu kartę pamięci o pojemności 128 GB (microSD), a czas ładowania szacuje się na 100 minut. INSTA360 One X dostępne jest w cenie 2099 zł za pośrednictwem Hama Polska.

Dla koneserów – selfiestick

Marka Hama wchodząc we współpracę z INSTA360 dołączyła do portfolio także selfie stick dla koneserów uzyskiwania ujęć z odległości. Do dyspozycji mamy klasyczny selfie stick oraz uchwyt Bullet Time selfie stick dedykowane kamerze INSTA360 One X. Selfie stick został stworzony do korzystania z urządzenia w wygodny i modny sposób. Automatycznie zostaje ukryty na zdjęciach i filmach dzięki zaawansowanym algorytmom. Selfie stick dostosowany jest do użytku wraz z dedykowaną kamerą, ale także z innymi akcesoriami sportowymi. Wykonany z aluminium lotniczego, doskonale sprawdza się wraz z uchwytem Bullet Time, a jego regulowany rozmiar 28,5 – 120 cm pozwala na uzyskiwanie ujęć z daleka i bliska w wygodny sposób. Selfie stick dostępny jest za pośrednictwem Hama Polska w cenie 69,90 zł.

Wspomniany uchywt Bullet Time selfie stick z kolei proponuje wykonanie zachwycających zdjęć w 3K na 100 fps w pełnym polu widzenia 360 stopni. Wystarczy włączyć tryb bullet w kamerze, chwycić za rączkę i zacząć obracać płynnym ruchem. Co więcej, uchwyt Bullet Time można wykorzystać jako statyw stołowy po rozłożeniu nóżek. Narzędzie można zakupić dzięki Hama Polska w cenie 269 zł.

Dedykowane, bezpieczne ładowanie

Korzystając z kamery INSTA360 One X warto zaopatrzyć się również w stacje do ładowania baterii. Dzięki niej naładujemy dwa urządzenia jednocześnie, a to zdecydowanie sprzyja oszczędności czasu. Wystarczy 60 minut, aby w pełni naładować akumulatory. Dzięki wyposażeniu w kontrolkę, w szybki i bezproblemowy sposób zweryfikujemy proces ładowania. Urządzenie posiada złącze microUSB i ładuje na poziomie 9V/2A. Cena zaproponowana przez makrę Hama to 269 zł.

Do zestawu służącego do ładowania energii w kamerze dołączyła także dedykowana bateria zimowa. Zapasowy akumulator o pojemności 12000 mAh pozwala na godzinne działanie kamery w surowszych warunkach (nawet do -40 stopni Celsjusza) pogodowych. Prąd ładowania wynosi 4,35 V, a moc znamionowa 3,8 V. Dodatkowa bateria to wydatek rzędu 99 zł

Posiadając taki zestaw akcesoriów sportowych, możemy przetestować zupełnie nowe techniki fotografii i filmowania swoich poczynań w górach, nad morzem, nad jeziorem czy po prostu podczas treningów. Zarówno jakość, jak i dodatkowe wyposażenie mogą stanowić oręż w codziennych i zupełnie nowych zmaganiach ze sportem. Marka Hama zaprasza na swoją stronę www.hama.pl w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi INSTA360.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe