agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sprzęt, który nie zawiedzie w terenie. Oukitel prezentuje pancerne technologie na Euro Target Show 2026

Sprzęt, który nie zawiedzie w terenie. Oukitel prezentuje pancerne technologie na Euro Target Show 2026

GSM / Telefony / 2026-03-26 13:37:05

Marka Oukitel, lider w segmencie wytrzymałych smartfonów i tabletów, zaprezentuje swoją ofertę podczas targów Euro Target Show w Poznaniu. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży łowieckiej, strzeleckiej oraz survivalowej. Dla odwiedzających przygotowano nie tylko prezentacje sprzętu, ale także dedykowane promocje na zakup urządzeń z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia Markt

Podczas targów Oukitel reprezentowany przez oficjalnego dystrybutora, firmę CK Mediator, przedstawi szeroką gamę urządzeń wzmocnionych. Rozwiązania marki zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalistach z sektora militarnego i łowieckiego, a także o hobbystach, dla których kluczowa jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, ekstremalnie długi czas pracy na jednym ładowaniu i narzędzia takie jak termowizja czy noktowizja.

Kluczowe produkty na stoisku Oukitel

Na stoisku nr 73 w pawilonie 5 Oukitel zaprezentuje 5 różnych sprzętów, reprezentujących szeroką rozpiętość zastosowań. Wśród nich między innymi model Oukitel WP55 Ultra Thermal wyposażony w precyzyjną kamerę termowizyjną. Pozwala ona na szybkie wykrywanie sygnatur termicznych zwierzyny lub lokalizowanie optymalnych miejsc pod budowę obozowiska. Dodatkowy obiektyw noktowizyjny ułatwia bezpieczne poruszanie się po zmroku. 

W Poznaniu pojawi się też flagowy smartfon Oukitel WP100 Titan z potężnym akumulatorem o pojemności 33 000 mAh, który gwarantuje wielodniową niezależność od źródeł zasilania. Urządzenie posiada wbudowany dalmierz laserowy oraz zaawansowaną konfigurację aparatów z trybem noktowizyjnym. 

W ofercie nie zabraknie również wzmocnionego tabletu RT7. Pancerne urządzenie, które w trybie czuwania potrafi wytrzymać nawet 180 dni. Dzięki odporności na pył, wodę i upadki, RT7 jest sprawdzonym narzędziem podczas długotrwałych operacji w trudnych warunkach środowiskowych. 

Wyjątkowe ceny

Obecność Oukitel na Euro Target Show to okazja do bezpośredniego przetestowania sprzętu i uzyskania szczegółowych informacji technicznych. Dla osób planujących zakup przygotowano specjalny bonus:

Na hasło TARGETSHOW, klienci sieci Media Expert, RTV Euro AGD oraz x-kom otrzymają zniżkę na produkty marki Oukitel.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe