agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Stacja dokująca Prestigio PBS7 - bezprzewodowe rytmy

Stacja dokująca Prestigio PBS7 - bezprzewodowe rytmy

SPRZĘT RTV / Stacje dokujące / 2014-04-23 11:58:00

Zamysłem urządzeń tego typu jest integracja funkcjonalności, takich jak możliwość ładowania tabletu lub smartfona oraz odtwarzanie multimediów za pośrednictwem wbudowanego głośnika. Prestigio idzie o krok dalej oferując jednoczesne ładowanie jednego z urządzeń, na przykład tabletu oraz bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z innego urządzenia, np. smartfona, na głośniku stacji dokującej. O ile w przypadku technologii Bluetooth parowanie zachodzi automatycznie z listy wyszukiwania dostępnych urządzeń, o tyle komunikacja NFC odbywa się poprzez zetknięcie się urządzeń.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET
[[[zdjecie,14765,duze]]] Stacja dokująca PBS7 waży zaledwie 440 gramów i jest wykonana z dobrej jakości komponentów z aluminiowymi akcentami. Frontowy panel składa się z eliptycznie uformowanej podstawki umożliwiającej dokowanie urządzenia i podłużnego głośnika o mocy 70dB. Na boku obudowy znajdziemy włącznik oraz przyciski funkcyjne. Na tylnej krawędzi umieszczono z kolej gniazdo zasilania, wyjście USB 5V/2.1A oraz złącze AUX.

Stacja PBS7 Prestigio pracuje w zakresie częstotliwości 20Hz-200KHz. Wbudowana bateria o mocy 1150mAh wystarczy na 6 godzin działania urządzenia w trybie mobilnym.

  • Cena: 299 zł

źródło: prestigio/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe