agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Stacja ładowania Hama – 4x szybsze ładowanie… 5 urządzeń na raz

Stacja ładowania Hama – 4x szybsze ładowanie… 5 urządzeń na raz

SPRZĘT RTV / Akcesoria / 2018-05-28 12:43:17

Jeśli intensywnie korzystamy – w pracy lub podczas wypoczynku – z urządzeń przenośnych i chcemy mieć możliwość szybkiego i wygodnego ich ładowania, warto sprawdzić stację ładującą firmy Hama. Urządzenie o oznaczeniu (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A obsługuje szybkie ładowanie urządzeń mobilnych (nawet do czterech razy szybciej niż w przypadku standardowej ładowarki USB. Model wyposażono w obsługę technologii Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, która pozwala na nie tylko szybkie ładowanie, ale też zoptymalizowany proces uzupełniania energii, który oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Stacja ładująca Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A pozwala na wygodne i szybkie podłączanie zewnętrznych urządzeń za pomocą obustronnej wtyczki USB Type-C, przy domyślnym wsparciu gwarantowanej maksymalnej szybkości dostosowanej do podłączonego urządzenia. Warto wspomnieć, że zoptymalizowany proces uzupełniania energii oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość, w tym także pośrednio poprzez wykonanie z materiałów najwyższej jakości. Stacja wyposażona jest w technologię Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, która zapewnia nawet cztery razy szybsze ładowanie niż w przypadku tradycyjnej metody ładowania. Co ważne, stacja potrafi automatycznie rozpoznać podłączone urządzenie i dobrać do niego parametry ładowania - co umożliwia podłączenie prawie wszystkich typów smartfonów oraz tabletów. Jednocześnie zasilimy z jej pomocą aż pięć urządzeń mobilnych (za pośrednictwem wtyczek USB oraz USB Type-C).

Stacja ładująca wyposażona jest w kabel o długości 1,20 m, a jej moc wyjściowa to 8 A przy zakresie napięcia wejściowego 100 – 240 V. Przyłącze sieciowe (z opcjonalnym użyciem adaptera do lokalnych standardów gniazdek) sprawdza się w użytku na całym świecie. O stanie urządzenia informuje dioda funkcyjna LED.

Stacja ładująca Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A to urządzenie, które doceni każdy, kto posiada kilka telefonów lub tabletów oraz zależy mu na szybkim i bezproblemowym ładowaniu. Dostępna jest w cenie 149 zł, a więcej informacji na jej temat znajduje się na stronie producenta.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe