agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Styl, komfort i technologia - nowy smartwatch Maxcom FW25 Arsen Pro

Styl, komfort i technologia - nowy smartwatch Maxcom FW25 Arsen Pro

GSM / Akcesoria GSM / 2023-11-02 13:15:05

Jeśli przy wyborze smartwatcha kierujesz się funkcjonalnością, technologią i jednocześnie cenisz sobie prosty i estetyczny design to Maxcom FW25 Arsen Pro będzie strzałem w dziesiątkę.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W zależności od sytuacji, okazji oraz stroju możesz wybrać jedną z ponad stu proponowanych tarcz: minimalistyczną lub ekstrawagancką, wyrazistą albo stonowaną, kolorową czy monochromatyczną, analogową lub cyfrową. Prosta, stylowa i dyskretna ramka idealnie dopasuje się do każdej stylizacji.

Na dużym, prostokątnym 1,96 calowym wyświetlaczu w rozdzielczości HD bez trudu odczytasz wiadomości, powiadomienia z poczty i mediów społecznościowych, a jednocześnie sprawdzisz pogodę oraz włączysz wybraną piosenkę. Arsen Pro umożliwia Ci też odbieranie i wykonywanie połączeń podczas treningu lub innych aktywności takich jak gotowanie czy zakupy. Przed krótkotrwałym zamoczeniem, potem oraz pyłem zabezpiecza go klasa szczelności IP67.

Żyjąc w ciągłym pośpiechu nie zawsze mamy możliwość regularnego kontrolowania stanu zdrowia: pracy serca, ciśnienia czy natlenienia krwi. Zrobi to za ciebie na bieżąco FW59 Arsen Pro. Dodatkowo kontroluje tętno w trakcie treningu, co pomoże Ci osiągnąć zamierzone efekty pod kątem spalonych kalorii. Kobiety mogą skorzystać z monitoringu cyklu menstruacyjnego lub kalendarzyka ciążowego. A jeśli czujesz, że się nie wysypiasz Arsen Pro przeanalizuje fazy twojego snu.

  Arsen Pro wyróżnia się inteligentnym algorytmem umożliwiającym niskie zużycie energii oraz wygodną i efektywną ładowarką magnetyczną. Jedno ładowanie wystarcza na 8 godzin pracy zegarka.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe