agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Stylowa doskonałość - skórzane akcesoria do aparatów marki Gariz dostępne już w Polsce

Stylowa doskonałość - skórzane akcesoria do aparatów marki Gariz dostępne już w Polsce

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2018-03-20 13:00:00

Tradycje najlepszego rzemiosła zaklęte w znakomitej jakości akcesoriach do aparatów fotograficznych. Tak jednym zdaniem można określić koreańską markę Gariz - nowość na polskim rynku. Gariz to najwyższej jakości skórzane etui i paski do aparatów Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Produkty marki Gariz są wykonywane z najwyższej jakości skóry, która jest ręcznie odrabiana, szyta i barwiona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki doskonałym i trwałym materiałom, po które sięga Gariz Twój sprzęt nie tylko fantastycznie się prezentuje, ale i jest bardzo bezpieczny.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Gariz to marka premium wśród akcesoriów fotograficznych. Doceniona już w Azji i Stanach Zjednoczonych, została wprowadzona także na polski rynek. Wytwarzane przez markę ekskluzywne etui - pełne oraz typu half case, a także paski, dedykowane są posiadaczom bezlusterkowców oraz zaawansowanych aparatów kompaktowych. Chronią je, podnoszą jakość użytkowania oraz podkreślają niebanalny design.  

Gariz to produkty dla wymagających fotografów, ceniących nie tylko jakość sprzętu fotograficznego, ale też akcesoriów, które pozwolą doskonale wykorzystać jego potencjał oraz utrzymać w dobrej kondycji przez długi czas. To właśnie z myślą o doświadczonych użytkownikach Sklep Bez Nazwy rozpoczął dystrybucję marki Gariz w Polsce.

Etui Gariz - doskonała ochrona Twojego aparatu

Marka Gariz posiada w swojej ofercie stylowe osłony na aparaty w dwóch wersjach: half case oraz pełne etui. Stylistyką nawiązują do popularnych kabur z lat 70’ i 80’. Stanowią one dla body i spodu aparatu doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i urazami mechanicznymi oraz poprawiają jego „chwytność”. Etui Gariz są dostępne w wielu kolorach i pasują do kilkudziesięciu modeli aparatów fotograficznych marek Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Ich design sprawia, że są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Posiadają łatwy dostęp do baterii i umożliwiają szybki montaż na statywie, dzięki gwintowi wbudowanemu w podstawę etui. Spód pokrowca jest  dodatkowo wzmocniony aluminium.

Paski Gariz - Twój aparat zawsze przy Tobie

Idealnym uzupełnieniem dla etui są komfortowe i niezwykle mocne paski marki Gariz dedykowane aparatom Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Występują w dwóch wariantach: w całości wykonane z naturalnej skóry w dowolnym kolorze lub stworzone z miękkiej i trwałej tkaniny tekstylnej. Niezależnie od wydania, doskonale podkreślają klasyczny wygląd dedykowanego pokrowca i stanowią jego znakomite uzupełnienie. Paski na obu końcach zwieńczone są kółkiem, co ułatwia ich mocowanie do aparatu. Dostępne są w 4 rozmiarach: 80, 100, 115 i 150 cm, dzięki czemu można dopasować ich długość do swoich potrzeb. 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe