agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Sweex - Walentynkowy prezent z pasją

Sweex - Walentynkowy prezent z pasją

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki / 2011-02-07 10:40:00

Walentynki - jedno z najbardziej uniwersalnych, a jednocześnie problematycznych świąt. Dla wielu panów myśl o zakupie romantycznego prezentu nieodłącznie kojarzy się z bielizną, kolor nie ma znaczenia. Taki zakup jednak, bez konsultacji z obdarowywaną kobietą może okazać się nie lada problemem lub nawet fatalną wpadką.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Bezpiecznym wyjściem w tej sytuacji może być prezent w postaci gadżetu do notebooka z serii Sweex Bunch of Fruit, który doskonale połączy kobiecą pasję do mody z praktycznym podejściem do życia. Klasyczny wygląd, modny fiolet owocu passiflory oraz szereg przydatnych funkcji przypadnie do gustu każdej kobiecie. Sweex Webcam Passion Fruit Purple USB pozwala uzyskać ostry obraz o maksymalnej rozdzielczości 1600x1200 punktów dzięki czułemu sensorowi i szklanym soczewkom. 30 klatek na sekundę to maksymalna szybkość przechwytywania wideo. Stabilna podstawka umożliwia postawienie na biurku lub przymocowanie do ekranu monitora, a długi przewód (1,5 m) pozwoli podłączyć kamerę do komputera nawet gdy stoi pod biurkiem. Przyjemności z wideo-czatu dopełni wbudowany mikrofon i oprogramowanie z funkcją śledzenia twarzy - rozmówca będzie nas wyraźnie widział niezależnie od naszej pozycji przed ekranem.

Sweex Wireless Mouse Passion Fruit Purple - bezprzewodowa myszka optyczna wyposażona jest w sensor o czułości do 2000 dpi i niewielki odbiornik USB. Myszkę wyróżnia niezwykle niski pobór prądu - maksymalnie 15mA , co przekłada się na 250 godzin ciągłej pracy. Dodatkowy wyłącznik również pozwala na bardzo długie użytkowanie bez konieczności wymiany baterii. 10-metrowy zasięg pozwala oddalić się od notebooka, co jest niezwykle przydatną cechą przy prowadzeniu prezentacji. Cena myszki bezprzewodowej wynosi 69 zł, a kamerka kosztuje 79 zł. Linię uzupełniają przewodowa minimyszka Notebook Optical Mouse Passion Fruit Purple USB, 4-portowy Hub USB oraz głośniczki stereofoniczne, które już wkrótce pojawią się w sklepach. Wszystkie urządzenia są w pełni kompatybilne z systemami Microsoft i Apple Mac OSX.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe