agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Świeży domowy chleb - Gorenje wypiekacz do chleba BM1400E

Świeży domowy chleb - Gorenje wypiekacz do chleba BM1400E

MAŁE AGD / Wypiekacze do chleba / 2023-05-25 14:13:02

Nie samym chlebem człowiek żyje, a jednak – statystyczny Polak zjada w roku blisko 36 kg chleba rocznie! Chociaż jemy go coraz mniej, chleb nadal jest jednym z podstawowych produktów w naszej diecie. Zobacz, po jaki chleb warto sięgać i jakie korzyści płyną z jego spożywania.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Świeży chleb na zawołanie

Chrupiąca skórka, miękki i delikatny środek – świeżego chleba nie da się podrobić, a żadne śniadanie nie będzie smakowało jako to ze świeżo upieczonym pieczywem. Jeśli tak jak my jesteś jego fanem, wypiekacz do chleba zagwarantuje Ci dodatkową satysfakcję z samodzielnie przygotowanego pieczywa.

Wypiekacz do chleba BM1400E marki Gorenje sprawdzi się zarówno u początkujących domowych piekarzy, jak i u tych zaawansowanych. Urządzenie jest wyposażone w aż 12 automatycznych programów, które pozwalają przygotować różne rodzaje pieczywa. Wśród nich znajdziemy program do pieczywa klasycznego, pełnoziarnistego, francuskiego, a także do wypieku słodkich bułeczek, również tych z nadzieniem. Oprócz tego wypiekacz ma program dedykowany wyrabianiu ciasta, a także szybki program do natychmiastowych rezultatów. Każdy z programów jest zaprogramowany w dokładną sekwencję zadań, funkcji i czasu ich trwania, dzięki którym przygotowanie domowego chleba staje się niezwykle proste i szybkie. Wszyscy zaawansowani piekarze będą zadowoleni z możliwości wprowadzenia własnych ustawień, aby przygotować pieczywo z własnej receptury. Wypiekacz od Gorenje wyposażony jest w dwa wyjmowane pojemniki – do wypieku jednego lub dwóch bochenków w jednym momencie.

Domowy chleb niczym z piekarni – to idealne rozwiązanie dla miłośników tego wypieku. Satysfakcja z samodzielnego przygotownaia – gwarantowana, tak samo, jak jego niepowtarzalny smak.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe