agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szczoteczka soniczna Panasonic

Szczoteczka soniczna Panasonic

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2012-06-20 13:27:00

Kieszonkowe szczoteczki soniczne Panasonic sprawią, że spojrzymy zupełnie inaczej na tak zwyczajną i przyziemną czynność jak mycie zębów. Dzięki kolorom szczoteczek (różowy, czerwony i czarny) oraz wzornictwu nawiązującemu do kosmetyków znajdujących się w damskiej torebce, takich jak szminka czy tusz do rzęs, będą one stanowiły ozdobę każdej torebki, a jednocześnie oryginalny gadżet!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dzięki szczoteczkom sonicznym Panasonic, po raz kolejny możemy się przekonać, że przedmioty codziennego użytku nie muszą być szare i nudne, przy czym nadal zachowują swoją funkcjonalność i wygodę użytkowania. Niewielkie rozmiary sprawiają, że szczoteczka soniczna Panasonic nadaje się idealnie do codziennego użytku, ale także świetnie sprawdzi się w podróży i we wszelkich sytuacjach, kiedy chcemy zadbać o higienę jamy ustnej poza domem.

Elektryczna kieszonkowa szczoteczka Panasonic oprócz nietuzinkowego wyglądu posiada także szereg ciekawych rozwiązań technicznych, które w znaczny sposób wpływają na jej wydajność:

  • [[[zdjecie,6902,prawa]]] dzięki intensywności pracy wynoszącej 16 000 drgań na minutę, możliwe jest bardzo dokładne czyszczenie zębów, znacznie bardziej efektywne i precyzyjne niż w przypadku tradycyjnej szczoteczki,
  • najnowsze szczoteczki Panasonic są bardzo ciche (51db), co również ma wpływ na komfort i swobodę ich używania,
  • szczoteczki soniczne Panasonic są również wyjątkowo wydajne pod względem zużycia energii - jedno naładowanie, przy standardowym dwuminutowym codziennym myciu zębów, pozwala nawet na 90 dni wygodnego używania!

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe