agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szczoteczki soniczne Teesa

Szczoteczki soniczne Teesa

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2016-09-27 17:07:30

Na rynku zadebiutowały właśnie dwie nowe szczoteczki do zębów serii Teesa Sonic, które zapewnią nową jakość w pielęgnacji jamy ustnej, a jednocześnie nie obciążą zbytnio portfela. Teesa Sonic, to zaawansowane technologicznie urządzenia, które dokładnie czyszczą zęby, wykorzystując delikatne, a zarazem bardzo skuteczne ruchy pulsacyjne. Dzięki temu myjąc zęby chronią szkliwo oraz zapobiegają recesji dziąseł. Produkty dostępne są w ponad 40 salonach LPelektornik w całej Polsce.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W ofercie marki Teesa znajdują się dwie szczoteczki soniczne. Bardziej zaawansowana, Teesa Sonic PRO, została stworzona, by kompleksowo dbać o zęby. Urządzenie wyposażone zostało w pięć trybów pracy obejmujących funkcje czyszczenia, wybielania, polerowania, masażu oraz delikatnego mycia wrażliwych zębów. Dla jeszcze lepszej ochrony i pielęgnacji, w zależności od tego, który tryb pracy wybierzesz, szczoteczka dostosuje intensywność ruchów pulsacyjnych (od 31000 do 48 000) do potrzeb użytkownika. W zestawie znajduje się ładowarka indukcyjna oraz dwie wymienne główki szczoteczki. W każdej chwili można też zaopatrzyć się w dostępne w ofercie marki Teesa dodatkowe główki czyszczące. Szczoteczka wyposażona została w akumulator o pojemności 700 mAh, gwarantujący do 6 tygodni pracy. Co ważne, użytkownik ma nad nią pełną kontrolę - dzięki wskaźnikowi poziomu naładowania baterii, nie musi martwić się, że pewnego dnia szczoteczka się nie uruchomi.

Drugie urządzenie, Teesa Sonic, wyposażona została w trzy tryby pracy obejmujące funkcje czyszczenia, masażu oraz delikatnego mycia wrażliwych zębów. W każdym z nich wykorzystuje 31 000 ruchów pulsacyjnych. Co ważne, podobnie jak wersja PRO, działa ona w oparciu o akumulator o pojemności 700 mAh. Korzystając ze szczoteczek sonicznych marki Teesa można wypracować prawidłowe nawyki związane ze szczotkowaniem zębów w czasie zalecanym przez stomatologów. Co 30 sekund urządzenia przypomną o konieczności zmiany czyszczonej części jamy ustnej, a po upływie dwóch minut automatycznie się wyłączą.

  • Sugerowana cena detaliczna Teesa Sonic PRO - 199 zł, Teesa Sonic - w cenie 129 zł.

źródło: teesa/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe