agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szukasz laptopa do pracy w biegu? Ten zachwyci cię designem i parametrami technicznymi - ASUS Zenbook S 13 OLED

Szukasz laptopa do pracy w biegu? Ten zachwyci cię designem i parametrami technicznymi - ASUS Zenbook S 13 OLED

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2023-09-12 10:03:20

To urządzenie dla osób, które doceniają mobilność i pracę „w locie”. Sprawdzi się nie tylko w przypadku twórców cyfrowych, blogerów, influencerów czy grafików, ale także dla studentów czy umysłów ścisłych. Chodzi o laptopa ASUS Zenbook S 13 OLED, który został zaprojektowany na platformie Intel® Evo™ z myślą o najbardziej wymagających zadaniach.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dla miłośników mobilności

Smukły profil urządzenia (1 cm) to mniej niż grubość magazynu modowego. Laptopa bez najmniejszego problemu włożysz do torebki czy plecaka. I co ciekawe - pewnie nie odczujesz, że go masz, bo urządzenie waży zaledwie 1 kg. To prawdziwy synonim ultraprzenośnego wzornictwa i inteligencji, a także mobilności dopasowanej do dzisiejszych czasów. 

Ekologia na pierwszym miejscu 

Dla marki ASUS dobro planety jest niezwykle ważne. Najnowszy Zenbook ma certyfikat EPEAT® Gold. Co to oznacza w praktyce? 
Urządzenie jest najbardziej przyjaznym dla środowiska Zenbookiem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Do jego budowy wykorzystano stop magnezowo-aluminiowy z recyklingu poprzemysłowego (PIR), który zastosowany jest w elementach klawiatury, obudowie i pokrywie ekranu. Samo opakowanie przeprojektowano tak, by w 100% nadawało się do wielokrotnego użytku.

Parametry techniczne bez kompromisów 

Tu nie ma mowy o długim uruchamianiu się urządzenia, zawieszaniu się czy problemach z otwieraniem kilku stron lub programów w tym samym czasie. Zenbook S 13 OLED to bezkompromisowy profesjonalista. Model ten może być wyposażony maksymalnie w procesor Intel Core i7 13. generacji, 32 GB pamięci RAM LPDDR5 i dysk SSD PCIe® 4.0 x4 o pojemności 1 TB.

Co to oznacza w praktyce? Do dyspozycji mamy mocny procesor, więc możemy liczyć na niezakłóconą pracę. Ogromna pamięć za to pozwala na zapisywanie wręcz nieograniczonej ilości plików i programów. Dodatkowo Zenbook S 13 OLED ma pełen zestaw portów I/O, dzięki czemu pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia w trakcie podróży, a także baterię o pojemności 63 Wh zapewniającą długi czas pracy bez konieczności podpinania ładowarki. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto docenia mobilność.

Kinowe doświadczenia 

Nie samą pracą człowiek żyje. Gdy twoja osobista bateria potrzebuje „doładowania” w postaci relaksu, bateria twojego laptopa będzie dalej w świetnej kondycji. ASUS Zenbook S 13 OLED zastąpi kino domowe, a to wszystko za sprawą ekranu i dźwięku na najwyższym poziomie. Za doskonały obraz w Zenbook S 13 OLED odpowiada ASUS Lumina OLED - ekran w formacie 16:10 i rozdzielczości 2,8K (2880 x 1800) z certyfikatem Dolby Vision, certyfikatem Pantone® Validated i certyfikatem VESA DisplayHDR™ True Black 500, zapewniającym niesamowitą szczegółowość i najgłębsze poziomy czerni.

A brzmienie? Potężny system audio z certyfikatem Harman Kardon i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos® dysponuje inteligentnym wzmacniaczem połączonym z technologią ASUS Audio Booster, która zwiększa poziom głośności nawet 5,25x. Przekłada się to na profesjonalną jakość dźwięku, dającą kinowe doświadczenia. 

Design na miarę naszych pragnień 

Sprzęt występuje w dwóch kolorach: zupełnie nowym odcieniu Basalt Grey lub klasycznym Pon-der Blue. Zenbook jest elegancki i stylowy. Dopełni zarówno biznesowy look, jak i ten nieco bardziej streetowy.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe