agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szybka samochodowa ładowarka wielofunkcyjna od TomTom

Szybka samochodowa ładowarka wielofunkcyjna od TomTom

GPS / Akcesoria GPS / 2011-07-20 06:45:00

TomTom wprowadził na rynek nową szybką ładowarkę wielofunkcyjną. Jest to pierwsze rozwiązanie umożliwiające ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie i cztery razy szybciej niż inne urządzenia.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zaprojektowana specjalnie dla urządzeń nawigacyjnych, ładowarka zapewnia zawsze odpowiednią ilość prądu, tak aby nawigacja zawsze była naładowana. Tak jak wszystkie akcesoria od TomTom, szybka wielofunkcyjna ładowarka kontynuuje tradycję wysokiej klasy wykończenia. Elegancka, mała i dopasowana do wnętrza samochodu osobowego, ciężarowego jak również samochodu kempingowego.

„Szybka ładowarka wielofunkcyjna jest produktem, który poprawi komfort naszej podróży” - mówi Corinne Vigreux, dyrektor zarządzająca w TomTom. „Jest to pierwsze urządzenie, które umożliwia ładowanie nawigacji TomTom jak również innych urządzeń mobilnych, takich jak telefon, czy mobilny odtwarzać DVD, jednocześnie - dodatkowo urządzenia ładowane są szybciej niż w innych ładowarkach.”

Kierowcy mogą być spokojni, że każde urządzenie będzie ładowane odpowiednią ilością mocy jednocześnie. Ładowarki oferowane przez konkurentów mogą dostarczać mocy do 2,1 Ampera i ta moc jest dzielona na kilka portów. Po podłączeniu kilku urządzeń całkowite wykorzystanie mocy zostanie utracone. Inaczej jest w przypadku szybkiej ładowarki wielofunkcyjnej TomTom, w której dwa dedykowane porty USB zapewniają stałą, pełną moc ładowania. Urządzenie oferuje zarówno port USB o natężeniu 1,2 Ampera, który jest idealny do ładowania telefonów i odtwarzaczy MP3, jak również port USB o natężeniu 2,1 Ampera, który umożliwi szybkie ładowanie urządzeń konsumujących więcej energii - takich jak iPad czy iPhone - ten port pozwala na ładowanie urządzeń do 4 razy szybciej, nie zmniejszając przy tym możliwości ładowania przez inne gniazda. Dodatkowo ładowarka została wyposażona również w port, który jest przeznaczony do obsługi 12-voltowych urządzeń, takich jak przenośny odtwarzacz DVD.
To oznacza, że kierowcy którzy są ciągle w drodze mogą ładować swoje elektroniczne urządzenia podczas jazdy. A ci, którzy planują w tym roku długi urlop samochodem, będą mogli umilić swoim dzieciom podróż, bajkami i filmami na odtwarzaczu DVD i naładować swoje telefony, mając cały czas podłączoną nawigację.

Dostępność i ceny: Szybka ładowarka wielofunkcyjna jest już dostępna w Polsce. Sugerowana cena detaliczna to 99 zł.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe