agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szybkie połączenia w standardzie Wi-Fi 6 dzięki routerowi D-Link AX1500 DIR-X1530

Szybkie połączenia w standardzie Wi-Fi 6 dzięki routerowi D-Link AX1500 DIR-X1530

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2023-08-04 09:58:16

D-Link wprowadził do oferty router Wi-Fi 6 AX1500 DIR-X1530. Router opracowano z myślą o szybkich połączeniach bezprzewodowych w domach i małych biurach. Router zapewnia szybsze, pojemniejsze i bardziej wydajne połączenia w domach i małych biurach.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Szybkie połączenia ze wsparciem zaawansowanych technologii

DIR-X1530 umożliwia połączenia z szybkością do 1,5 Gbit/s w dwóch zakresach. Wyposażono go też w technologie OFDMA zwiększającą liczbę urządzeń, które można podłączyć oraz MU-MIMO i formowania wiązki, zapewniające większą przepustowość wszystkim urządzeniom jednocześnie. To umożliwia jednoczesne bezproblemowe przesyłanie strumieniowe wideo w jakości 4K, konferencje wideo oraz szybsze pobieranie plików.

Wydajne połączenia z lepszym pokryciem sygnałem

Cztery anteny zewnętrzne o dużym zysku mocy zapewniają niezawodny sygnał sieci bezprzewodowej. Dzięki temu z połączeń Wi-Fi można korzystać w całym domu. Natomiast trzy gigabitowe porty LAN pozwalają skorzystać ze stabilnych oraz  bezpiecznych połączeń kablowych i podłączyć takie urządzenia, jak konsole do gier lub telewizory Smart.

Bezpieczeństwo i połączenia VPN

Router wyposażono w funkcję automatycznej aktualizacji oprogramowania. Dzięki temu urządzenie zawsze korzysta z najnowszych zabezpieczeń. Wbudowane 128- bitowe szyfrowanie jest najnowszym dostępnym zaawansowanym standardem bezpieczeństwa Wi-Fi, które zapewnia większą prywatność wszystkim urządzeniom łączącym się bezprzewodowo. Dostępne są też połączenia Quick VPN, który udostępnia połączenia z Internetem na zewnątrz. Takie połączenia są bezpieczniejsze – za jego pośrednictwem można uzyskać dostęp do filmów i treści online, jak w domu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe