agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Szybszy internet, atrakcyjne pakiety i tablety - nowa GigaOferta Netii dla firm

Szybszy internet, atrakcyjne pakiety i tablety - nowa GigaOferta Netii dla firm

INNE / Internet / 2014-04-15 09:57:00

Wraz z nowymi GigaOfertami dla użytkowników domowych, Netia przygotowała również nowe oferty i promocje dla rynku SOHO. Najważniejsze nowości to: 2 razy szybszy internet dostępny na łączach światłowodowych Grupy Netia, atrakcyjne taryfy telefoniczne czy nowy tablet w ofercie Premium.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W ramach GigaOferty II Netia rozpoczęła sprzedaż pod własną marką usług na sieciach ethernetowych oraz FTTH - PON (światłowód do domu), należących do Telefonii Dialog, spółki z Grupy Netia. Na tych łączach są obecnie w nowej ofercie dostępne te same warianty usług internetowych, telefonicznych i telewizyjnych, co na innych łączach własnych Netii.

Dwa razy szybszy internet za tę samą cenę

Nowe technologie dostępu w Netii na sieci Dialogu pozwalają oferować Szybki Internet dla Firm do 100 Mb/s. Operator oferuje 2 razy szybszy internet na sieci własnej: do 20 Mb/s w cenie 10 Mb/s (39,90 zł netto) oraz do 50/100 Mb/s (w zależności od technologii) w cenie obowiązującej dla transferu 20Mb/s (49,90 zł netto).

Korzystne taryfy telefoniczne

W ramach nowej GigaOferty II, klienci SOHO mogą wybrać jedną z trzech taryf telefonicznych - jako samodzielną usługę, w cenie już od 29,90 zł lub w pakiecie z internetem, w cenie od 54,80 zł miesięcznie. Do wyboru są: Lepszy Telefon 30 ztrzydziestoma darmowymi minutami na połączenia stacjonarne w Polsce, Firma 2.0 dająca200 minut na połączenia krajowe do sieci stacjonarnych lub wymiennie 200 minut na połączenia do sieci komórkowych, oraz Firma 6.0 zawierająca nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz międzynarodowe (stacjonarne do UE, stacjonarne i komórkowe do USA i Kanady).

Zamawiając powyższe usługi w pakiecie z internetem, usługa telefoniczna zawsze jest tańsza o 10 zł miesięcznie.

Tablet za 1 zł w ofercie Premium

W ofercie Premium pojawił się nowy tablet za 1 zł - Pentagram TAB mini 7.85. W dalszym ciągu oferowany jest również Samsung Galaxy Tab 3 8.0 z unikalnym na rynku rozwiązaniem dostępu do e-prasy, pozwalającym na bezpłatne korzystanie z elektronicznych wydań tygodników.

źródło: netia/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe