agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Teesa wprowadza automatyczną lokówkę do włosów DREAM CURLS X600
Teesa

Teesa wprowadza automatyczną lokówkę do włosów DREAM CURLS X600

ZDROWIE I URODA / Lokówki / 2021-01-20 13:36:58

Marka Teesa w ostatnim czasie mocno rozwija swoją ofertę z kategorii beauty. Wśród nowości pojawiła się m.in. automatyczna lokówka do włosów Dream Curls X600, która pomoże zrobić perfekcyjne i równe loki. Urządzenie zostało m.in. wyposażone w tytanowy wałek, który gładko przesuwa się po włosach i szybko je podkręca, jednocześnie nadając im pięknego blasku.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Automatyczna lokówka Teesa Dream Curls X600 przypadnie do gustu każdej kobiecie, która nie ma czasu na częste wizyty w salonie fryzjerskim, ale jednocześnie chce, by jej włosy każdego dnia wyglądały pięknie. Tym bardziej, że korzystanie z urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy rozdzielić niewielkie pasma włosów i włożyć je do otworu komory kręcenia, a detektor, w który została wyposażona lokówka, gdy tylko je wykryje, automatycznie uruchomi silnik.

Dzięki 4-stopniowej regulacji czasu kręcenia, urządzenie pozwoli uzyskać efekt fal już po 8-10 sekundach, delikatnych loków po 12 sekundach, a bardziej sprężystych po 14 sekundach. Dodatkowo, Dream Curls X600 wyposażona została w 9-stopniową regulację temperatury w zakresie 150°C-230°C. Dzięki temu, bez nadmiernego obciążania urządzenie pomoże stworzyć perfekcyjną fryzurę nie tylko posiadaczkom zdrowych i mocnych włosów, ale też tych bardziej cienkich i delikatnych.  

Kolejną zaletą lokówki Teesa, dzięki której można wykonać swoją wymarzoną fryzurę, jest możliwość wyboru kierunku kręcenia. Urządzenie kręci loki w prawo, w lewo lub naprzemiennie, dzięki czemu pozwala uzyskać perfekcyjny, symetryczny i jednocześnie naturalny efekt.  

Komfortową obsługę urządzenia zapewniają intuicyjne przyciski funkcyjne, dzięki którym z łatwością można regulować wszystkie parametry oraz wyświetlacz, który wskazuje wybrane ustawienia. Jednak to, co wyróżnia Dream Curls X600 na tle innych lokówek to nowoczesny design. Niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że zajmuje ono niewiele miejsca w walizce, a więc można zabrać je ze sobą w każdą podróż. Z kolei poręczna obudowa, w połączeniu z obrotowym w zakresie 360° kablem sprawiają, że kręcenie loków będzie łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd. Automatyczna lokówka Teesa posiada także funkcję uśpienia po 20 minutach oraz automatycznego wyłączenia po kolejnych 40 minutach, więc nie straszny jej poranny pośpiech i roztargnienie.

Produkt dostępny na stronie www.teesa.pl oraz w sklepach sieci Rebel Electro i na www.rebelelectro.com w cenie 249 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe