agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Tefal - linia produktów do zdrowego odżywiania się

Tefal - linia produktów do zdrowego odżywiania się

MAŁE AGD / Parowary i Kombiwary / 2012-08-01 13:00:00

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów marka Tefal oferuje innowacyjne produkty z linii Tefal „Pysznie i Zdrowo”, w której skład wchodzą parowary Vitacusine Compact i Vitacuisine Gourmand oraz urządzenia multifunkcyjne ActiFry i ActiFry Family.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

ActiFry i ActiFry Family to nowoczesne urządzenia multifunkcyjne, w których w łatwy sposób przyrządzimy urozmaicone dania. Unikalna technologia pozwala przygotować cały wachlarz potraw na jednej łyżce oleju - od mięs, ryb i frytek, aż po smaczne i bogate w witaminy sałatki oraz chrupiące warzywa, a nawet pyszne desery. Dzięki cyrkulacji gorącego powietrza, zawartość tłuszczu w naszych potrawach zmniejsza się nawet do 3%! W urządzeniu możemy stosować różnego rodzaju oleje, w tym oliwę z oliwek. Urządzenia multifunkcyjne ActiFry posiadają łatwy w użyciu duży wyświetlacz LCD, ułatwiający kontrolę nad procesem gotowania. ActiFry Family, największe w swojej klasie urządzenie dostępne na rynku, pozwala na przygotowanie za jednym razem nawet 1,5 kg chrupiących, niskokalorycznych frytek. Dodatkową zaletą obu modeli jest to, iż poszczególne elementy można myć w zmywarce. 

[[[zdjecie,7439,prawa]]] Parowar Vitacuisine Gourmand to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących cieszyć się smukłą sylwetką, bez konieczności rezygnowania z pysznego jedzenia. Możemy w nim przyrządzić, wiele zdrowych przysmaków, np. deser z twarożku i malin czy pyszny mus waniliowy, nie martwiąc się o zbędne kalorie. Parowar posiada funkcję Vitamin+, która przyśpiesza gotowanie, dzięki czemu przygotowywane dania zachowują więcej witamin i minerałów. Urządzenie wyposażone jest w specjalnie opracowane koszyki, wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki którym potrawy podczas gotowania są całkowicie oddzielone. Wyjątkowa technologia 3 w 1 pozwala na przygotowanie za jednym razem pełnego, trzy daniowego posiłku bez ryzyka przenikania się smaków czy zapachów.

 

[[[zdjecie,7440,prawa]]] Parowar Vitacuisine Compact to wygodne urządzenie z opatentowaną przez markę Tefal funkcją kompaktowego przechowywania, która pozwoli zaoszczędzić nawet do 35% miejsca w naszej kuchni. Oddzielone od siebie tacki pozwalają przyrządzać potrawy w marynacie lub naturalnych sosach. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest wyjątkowe kubeczki smaku umożliwiające łatwe przyrządzenie smacznych i niskokalorycznych deserów. Parowar posiada czytelny ekran LCD oraz oddzielny pojemnik do gotowania (o dużej pojemności 10,3 l.), a także funkcję podtrzymywania ciepła i system automatycznego wykrywania braku wody.

Urządzenia z linii Tefal „Pysznie i Zdrowo” są dostępne w sklepach AGD na terenie całego kraju w cenie:

  • ActiFry - 785 PLN,
  • ActiFry Family - 1049 PLN,
  • parowar Vitacuisine Gourmand - 565 PLN,
  • parowar Vitacuisine Compact - 479 PLN

źródło: tefal/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe