agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
TomTom Live już dostępny w Polsce

TomTom Live już dostępny w Polsce

GPS / Akcesoria GPS / 2011-07-15 17:48:00

Popularność urządzeń GPS systematycznie rośnie, szczególnie, że wraz nimi oferowane są coraz ciekawsze usługi ułatwiające jazdę samochodem i podróżowanie. Jedną z nich jest pakiet Live, dostępny w Vobis wraz z najnowszymi produktami marki TomTom.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wszystko się zaczęło od zaawansowanej technologii HD Traffic, informującej o aktualnej sytuacji na wybranych drogach. Dostarcza ona m.in. użytecznych danych na temat korków i robót drogowych, a potem pomaga wytyczyć alternatywną trasę dojazdu, pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet o 15%. Wszystkie te informacje, dzięki stałemu połączeniu z Internetem, są uaktualniane co 2 minuty i w rezultacie kierowcy mogą mieć pewność, że jadą po najszybszej trasie i będą znali dokładny czas dotarcia do celu. TomTom HD Traffic poza tym, obejmuje znacznie dokładniejszą siatkę dróg, niż standardowe rozwiązanie TMC, które pokrywa jedynie największe polskie miasta i główne drogi. Dodatkowo usługa Live daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w wybranym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Poza tym, seria GO Live informuje o fotoradarach znajdujących się przed nami. A stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z zasobów wyszukiwarki Google, w celu pozyskania potrzebnych danych o sklepach i punktach usługowych wzdłuż całej trasy przejazdu. Usługa Live jest dostępna za darmo przez rok, przy zakupie wybranych produktów TomTom. Po tym okresie, cena rocznej subskrypcji na dzień dzisiejszy wynosi 199 zł. Wszystko to, jest dostępne obecnie w 17 krajach Europy, oczywiście łącznie z Polską. Szczegóły dotyczące tych usług można poznać na tej stronie.

W chwili obecnej w sieci Vobis i na stronach sklepu internetowego Vobis.pl można zakupić dwa modele z serii TomTom Go Live. Ich ekrany zostały wykonane z wysokiej jakości szkła, które umożliwia wyraźną, wygodną obserwację wyświetlanej mapy, nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Nowy funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi interfejs, bardzo ułatwia nawigację i obsługę obu modeli. Całość uzupełnia magnetyczny uchwyt Easy Click: wystarczy zbliżyć urządzenie GO Live do stacji dokującej i zostaje ono podłączone, dzięki czemu nawigacja jest natychmiastowo gotowa do użytku.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe