agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
TomTom na iPhone. Wersja 1.8 już dostępna

TomTom na iPhone. Wersja 1.8 już dostępna

GPS / Akcesoria GPS / 2011-08-03 18:12:00

Najnowsza wersja aplikacji TomTom pozwala na zaplanowanie do pięciu miejsc pośrednich podczas długich podróży i dostarcza aktualnych informacji na temat ruchu drogowego dzięki TomTom HD Traffic.TomTom udostępnił nową wersję aplikacji TomTom dedykowaną smartfonom iPhone, w której znajdziemy nowe funkcje: planowanie trasy typu multi-stop i wykorzystanie technologii TomTom HD Traffic. Obie te funkcjonalności są po raz pierwszy dostępne w polskich wersjach aplikacji i ułatwiają kierowcom planowanie trasy poprzez aktualne informacje o ruchu drogowym oraz możliwość uwzględnienia do pięciu punktów pośrednich.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,3738,prawa]]] Użytkownicy nowej wersji aplikacji mogą korzystać teraz także z innowacyjnej technologii TomTom HD Traffic, dzięki której dostarczane są aktualne informacje o sytuacji na drodze. Dane pochodzą z wielu źródeł, dzięki czemu użytkownicy aplikacji TomTom są zawsze najlepiej poinformowani. Dodatkowo, informacje aktualizowane są co dwie minuty, jest to do siedmiu razy szybciej niż w innych technologiach, co sprawia, że kierowca zawsze ma pewność, że znajduje się na najszybszej trasie. Trasy typu multi-stop umożliwiają kierowcy planowanie podróży uwzględniającej postój na stacji benzynowej, adres przyjaciół, których chce odebrać oraz warte zobaczenia atrakcje turystyczne na trasie do wybranego miejsca docelowego. Dzięki tej funkcji nie trzeba już za każdym razem planować nowej trasy do poszczególnych punktów, co więcej kierowca będzie znał dokładny czas dojazdu do celu z uwzględnieniem punktów pośrednich.

[[[zdjecie,3739,lewa]]] Nowa wersja aplikacji dostarcza również najnowsze mapy, które obejmują ostatnie zmiany na drogach. Dodatkowo, baza fotoradarów została uzupełniona, dzięki czemu kierowcy mogą być bezpieczni na drodze i unikać mandatów.„W TomTom staramy się stworzyć nawigację, która będzie przyjazna i łatwa w obsłudze” - zapewnia Magdalena Marciniszyn, Marketing Manager w TomTom Polska „Nowe funkcje dostępne w aplikacji TomTom odpowiadają na potrzeby użytkowników, którzy żyją w ciągłym pośpiechu, a jednocześnie cenią swój czas. TomTom HD Traffic i tryb typu multi-stop dostarczają użytkownikowi dokładnej informacji o czasie planowanej podróży oraz umożliwiają wybranie optymalnej trasy. Jestem przekonana, że z tymi funkcjami podróż będzie przyjemniejsza i wolna od stresu.” Nowa Wersja aplikacji TomTom dla iPhone wciąż zawiera wszystkie przydatne funkcje, które były dostępne w poprzednich wersjach.

Aplikacja oferuje:

 •  Ostrzeżenia o fotoradarach w czasie rzeczywistym, które pozwolą zmniejszyć liczbę mandatów za przekroczenie prędkości
 •  Najdokładniejsze mapy od TomTom, działające bez sygnału GSM
 •  Codzienne nowe, darmowe aktualizacje map dzięki Map Share
 •  Wiarygodne informacje na temat czasu podróży o każdej porze dnia dzięki IQ Routes
 • Jasne nawigowanie w czasie rozmowy telefonicznej dzięki wielofunkcyjności systemu iOS
 •  Bezproblemową integrację z kontaktami zapisanymi na smartfonie iPhone, zdjęciami, muzyką, emailem oraz kalendarzem, włączając w to funkcję Nawiguj Do Zdjęcia

Dostępność i ceny:
Dedykowana smartfonom aplikacja TomTom, wersja 1.8, jest dostępna w App Store. Regionalne i kontynentalne wersje aplikacji są już dostępne dla modeli iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G i iPod touch na stronie www.tomtom.com/tomtom-app.

 • Aplikacja TomTom Polska jest dostępna w cenie: 49,99€
 • Aplikacja TomTom Europa Wschodnia jest dostępna w cenie: 59,99 €
 • Aplikacja TomTom Europa jest dostępna w cenie: 79,99€

TomTom HD Traffic jest funkcją objętą dodatkową opłatą dostępną przy zakupie aplikacji.

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe