agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
TomTom przedstawia Road Event Reporter nowej generacji

TomTom przedstawia Road Event Reporter nowej generacji

GPS / 2019-10-18 09:04:42

TomTom (TOM2) ogłosił, że dostępna jest już druga generacja narzędzia do zgłaszania zamknięć dróg, prac drogowych i nieprzewidzianych wydarzeń na jezdni. TomTom Road Event Reporter to łatwa w użyciu aplikacja internetowa, która pozwala instytucjom zarządzającym drogami i zaufanym partnerom TomTom pomóc kierowcom uniknąć niepotrzebnych opóźnień i frustracji, dzięki zgłaszaniu bieżących i nadchodzących wydarzeń drogowych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Ralf-Peter Schäfer, VP Traffic i Travel Information, TomTom, komentuje: „Agencje rządowe, klienci z branży motoryzacyjnej i logistycznej, a także kierowcy polegają na informacjach o ruchu drogowym przekazywanych przez firmę TomTom w czasie rzeczywistym, dlatego pozyskiwanie jak największej ilości informacji o zamknięciach dróg i innych zdarzeniach jest dla nas absolutnie kluczowe. Opracowaliśmy zatem narzędzie Road Event Reporter następnej generacji, które jest jeszcze bardziej intuicyjne w obsłudze dla miast i instytucji zarządzających drogami”.

Zarówno miasta, jak i instytucje zarządzające drogami, mogą informować o pracach drogowych w czasie umożliwiającym kierowcom znalezienie nowych tras i powstrzymanie zatorów komunikacyjnych. Organizatorzy imprez masowych mogą ogłaszać biegi, festiwale lub targi uliczne, które zakłócają ruch, a zaufani partnerzy mają możliwość dodawania kluczowych informacji w czasie rzeczywistym, aby zapewnić swoim klientom najbardziej optymalne wrażenia z jazdy.

Bezpłatny program TomTom Road Event Reporter, oparty na mapach, umożliwia wizualizację przepływu ruchu drogowego oraz incydentów. Jest dostępny w 81 krajach, w których TomTom dostarcza informacje trafficowe w czasie rzeczywistym.

Odwiedzający ITS World Congress mogą zobaczyć to narzędzie na stoisku TomTom.

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe